Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 2:05 am


*  Reguli forum
Clasamentul jocului Răspunde dacă ştii:
1. Larra = 9 Imagine
2. Kprice = 6 Imagine
3. Redmax = 4 Imagine
3. Shadow = 4 Imagine
4. Nebuna = 3 Imagine
4. Lynch = 3 Imagine
5. ovidiuhanganu = 2 Imagine
6. BRiLi = 1 Imagine

Autor Mesaj
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Mie Noi 24, 2010 11:17 pm
Spune ce zeu/ zeita -din orice mitologie- vrei sa fii si ce anume ai vrea sa faci daca ai avea puterile acestora. Lucruri pozitive sau negative. Daca as fi Jupiter as face ca vremea in lume sa n-o mai ia razna. :biggrin:


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Mie Noi 24, 2010 11:36 pm
Zeii sunt credinte retardate, vreau sa fiu nemuritor. :happy2:
In consecinta, sa traiesc vesnic, altceva nu :crazy:


Sus
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 10:19 am
E doar un joc... Si by the way.... Mitologia spune ca zeii sunt nemuritori, so u wanna be a God. :tt2:


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 10:28 am
Atunci sa fie... Chronos :blush:

Phantom edit: Pai spune si cum ai vrea sa folosesti puterea lui, fie ca e un lucru pozitiv sau negativ. :biggrin:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 10:31 am
Daca nu vrea zei poate apela oricand la vampiri (for further info please check out Stephenie Meyer :biggrin: ). Ares rulz! :boxing:
Phantom edit: Pai spune si cum ai vrea sa folosesti puterea lui, fie ca e un lucru pozitiv sau negativ.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Joi Noi 25, 2010 10:46 am
Asa deci aaa in principiu daca as fi Chronos as crea o bucla temoporala pentru Phantom :sneaky:


Sus
DarkWings™
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce zeu/zeita vrei sa fii?  |  Scris: Mar Ian 18, 2011 7:58 pm
Amun-Ra - the Sun God

As stinge lumina in Romania.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România