Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:42 pm



Autor Mesaj
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Joi Feb 17, 2011 9:04 pm
Kprice scrie:
Acum citesc The secret, de Rhonda Bryne, în care se dezvoltă şi exemplifică aproape convingător teoria legii atracţiei conform căreia fiecare îşi poate modela destinul aşa cum îşi doreşte şi poate avea orice visează, dacă reuşeşte să mediteze suficient la acel lucru şi şi-l doreşte emiţând vibraţii pozitive.


3, 2, 1 Si - Toti in cor - :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Sus
al3x04
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Joi Feb 17, 2011 9:09 pm
:hahaha: :hahaha: Parca e un film foarte misto dupa cartea asta.
Sincer, l-as incerca. :smartass: :hahaha:


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Dum Feb 20, 2011 6:25 pm
E un documentar, e mai mult fantastic.
Dar incearca-l, see for yourself :p


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Dum Mar 13, 2011 12:55 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Jules Verne- 20.000 de leghe sub mări. :book:


Sus
Floare-de-cais
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Dum Mai 15, 2011 9:58 am
Ioana Parvulescu, "In intimitatea secolului 19" si "Intoarcere in Bucurestiul interbelic" :)

Imagine

Imagine


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Mie Mai 18, 2011 11:48 pm
Conspiratia fricii (Fear) - Jeff Abbott

Am sa caut si filmul, poate il gasesc pe undeva. O carte misto, mi-a placut, recomand.


Sus
Floare-de-cais
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Lun Mai 23, 2011 1:49 pm
Excelenta idee, am putea include si recomandari aici, nu musai ultima carte citita :yes:.

O carte de capatai: Andrei Makine - Testamentul francez

Imagine


Sus
diana.pricop65
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Mar Iul 12, 2011 3:49 pm
@Kprice
Cred ca mai mult ai papat carti, decat ai citit :hahaha: . Multe, tare multe, sper ca nu ti-ai ars pielea la soare :rolleyes:


Sus
stefania_m
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ultima carte citita si cand  |  Scris: Mar Iul 12, 2011 8:56 pm
am recitit La Medeleni de Ionel Teodoreanu :) mi-au cazut ochii pe ea in biblioteca in timp ce vorbeam la telefon:)) super tare:) si dupa atata timp mi-a placut la fel de mult;))


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România