Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Apr 19, 2024 10:19 pm



Autor Mesaj
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Dum Noi 07, 2010 8:47 pm
Ultima delegatie, in Zalau. :rolleyes: :tt1:


Ataşamente:
Comentariu fişier: Hotelul Porolissum.
Vedere hotel.jpg
Vedere hotel.jpg [ 500.05 KiB | Vizualizat de 10125 ori ]
Comentariu fişier: Patul imens din camera.
Hotel.jpg
Hotel.jpg [ 404.41 KiB | Vizualizat de 10124 ori ]
Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Dum Noi 07, 2010 8:51 pm
Si poze din oras. :love: :rolleyes: cand am fost in plimbare.


Ataşamente:
Comentariu fişier: Cinematograful de langa hotel.
In plimbare.jpg
In plimbare.jpg [ 431.67 KiB | Vizualizat de 10124 ori ]
Comentariu fişier: Nu stiu ce cladire era. Poate e cineva pe forum din Zalau si imi spune si mie. :D
Zalaul.jpg
Zalaul.jpg [ 435.54 KiB | Vizualizat de 10124 ori ]
Comentariu fişier: Superb orasul, chiar daca e micutz.
Zalaul privire din hotel.jpg
Zalaul privire din hotel.jpg [ 632.8 KiB | Vizualizat de 10124 ori ]
Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Lun Noi 08, 2010 11:05 am
ImagineImagine Pai dupa cate 10-12 ore de munca numai de iesit undeva nu-mi ardea. :cry:


Sus
tavi_neacsu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Dum Noi 28, 2010 3:58 pm
lacul sf ana vara:)

Imagine


Sus
adinaeucriss
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Joi Dec 16, 2010 1:16 am
Ce frumos e la Moeciu... :clap2: Acolo as vrea sa merg odata sa stau asa, vreo 2 saptamani, sa respir aer curat, sa urc pe munte, sa ma odihnesc, sa scap de aglomeratie si de blocuri. Frumos trebuie sa fie vara, dar cred ca ar merge si iarna :happy2:


Sus
SorinIonescu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Joi Dec 23, 2010 5:31 pm
Ce frumoase locaţii v-aţi ales pentru a poza! Absolut superbe, inclusiv cele din Romania.
In cele ce urmează, vă prezint şi eu câteva poze care le-am făcut la Nice, St. Jean Cap Ferrat şi Monaco.
... şi-un PS: Nice-ul este unul din locul care trebuie vizitate in viata asta (şi când veţi face asta, ignoraţi romanii de sub poduri, rromii de pe Promenade des Anglais care dansează Capra de Anul Nou pe ritm de manele.). Aaa, şi PS2: eventualele persoane aflate în poze sunt pur ficţiune! :)

ImagineImagineImagine
** St. Jean şi km0 în Nice.

** Centru Nice şi... unde am locuit o perioadă.
ImagineImagineImagineImagineImagineImagine


Ataşamente:
Comentariu fişier: St. Jean Cap Ferrat - în spate se vede Italia
Fotografia 0614.jpg
Fotografia 0614.jpg [ 89.06 KiB | Vizualizat de 10130 ori ]
Comentariu fişier: Vedere panoramica Nice
Fotografia 0583.jpg
Fotografia 0583.jpg [ 56.33 KiB | Vizualizat de 10128 ori ]
Comentariu fişier: Port Nice
Fotografia 0571.jpg
Fotografia 0571.jpg [ 76.56 KiB | Vizualizat de 10129 ori ]
Sus
SorinIonescu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Poze din vacanţă  |  Scris: Joi Dec 23, 2010 9:02 pm
Ala a fost primul apartament in care am locuit in Nice. Bineinteles, stateam in gazda. Intre timp am apartamentul propriu.
Am vazut poza aia cu chinezii si m-a bufnit rasul. Sunt incredibil de amuzanti baietii astia. Chiar mi-am facut vreo doi amici.

Ah la naiba, nu mai gasesc pozele de la Muntele Athos sau cele de la Monaco.

LE: Nuuuu nuuuu, fara mancare specifica lor! N-am incercat si nu voi incerca in veci. Nici macar cu bucataria franceza nu ma inteleg prea bine, dara-mite cu halucinantele bucate specifice asiaticilor...


Ultima oară modificat de SorinIonescu pe Joi Dec 23, 2010 9:19 pm, modificat de 2 ori în total.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România