Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:28 pm



Autor Mesaj
danny_costa
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Dec 06, 2022 5:43 pm

Membru din: Mie Iun 28, 2017 8:43 am
Mesaje: 8

Neconectat
Salut.
Si de la mine a plecat o suma modica - cu parerea de rau ca nu e mai mare.


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Vin Dec 09, 2022 10:20 am

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
sal, mersi mult danny_costa pt donatie, conteaza gestul nu suma.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
vazil
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Dec 13, 2022 2:05 am

Membru din: Joi Mar 31, 2022 10:35 pm
Mesaje: 5

Neconectat
Vezi ca la revolut ai un fel de nick de forma @nico...... , e mai usor pentru anonimi si nu numai sa trimita la astfel de cont direct de pe revolut bani.
Astept nick-ul sa donez si eu.


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Dec 13, 2022 10:43 am

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
@vazil,nu stiu ce trebuie la revolut, nu e contul meu e al lui agentu007, o sa-ti dea el PM.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
fulgeru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Ian 01, 2023 6:25 pm
Avatar utilizator
Donator SNTeam

Membru din: Dum Dec 19, 2021 11:27 pm
Mesaje: 22
Locaţie: Oradea

Neconectat
am trimis 100 ca si transfer bancar din banca la care am eu cont, INSA pentru a transfera direct din Revolut (catre acest cont de Revolut) se pare ca acestia cer o adresa valida pentru Romania... neavand aceasta informatie sunt 2 posibilitati:

1.) transfer bancar exact cum am facut eu (din alta banca)
2.) simplificarea operatiunii prin Revolut prin transmiterea ID-ului de utilizator (acesta poate fi editat) care, default, contine litere din nume si prenume + un adaos si se numeste "Revtag". Tot prin simplificare s-ar putea da numarul de telefon SAU email, insa aceste date sunt mai sensibile... Bineinteles adresa iese din discutie.

exact ce zicea vazil mai sus.

Am vrut doar sa va pun la curent.


Sus
vazil
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Ian 01, 2023 9:09 pm

Membru din: Joi Mar 31, 2022 10:35 pm
Mesaje: 5

Neconectat
Eu am transmis atunci 200 ron la @nicolae1982, asta e de fapt adresa Revout la care trebuie trimisi banii fara detalii personale inutile.


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Ian 01, 2023 9:19 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
sal, au intrat banii, multumim pt donatii, va asteptam cu donatii si pe 2023, :bow:

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Dum Ian 01, 2023 11:51 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
fulgeru scrie:
am trimis 100 ca si transfer bancar din banca la care am eu cont, INSA pentru a transfera direct din Revolut (catre acest cont de Revolut) se pare ca acestia cer o adresa valida pentru Romania... neavand aceasta informatie sunt 2 posibilitati:

1.) transfer bancar exact cum am facut eu (din alta banca)
2.) simplificarea operatiunii prin Revolut prin transmiterea ID-ului de utilizator (acesta poate fi editat) care, default, contine litere din nume si prenume + un adaos si se numeste "Revtag". Tot prin simplificare s-ar putea da numarul de telefon SAU email, insa aceste date sunt mai sensibile... Bineinteles adresa iese din discutie.

exact ce zicea vazil mai sus.

Am vrut doar sa va pun la curent.


Pentru transfer Revolut-Revolut se poate folosi acel nume cu @nicolae1982, iar pentru cine doreste un transfer din afara tarii presupun ca trebuie contul care contine SWIFT-ul. O sa-l pun si pe acesta zilele urmatoare

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Ian 05, 2023 9:07 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Vreau sa multumesc tuturor celor care au donat in ultimele 30 de zile. Momentan "copilul" de suflet al lu' Avocatul31 va fi online pentru jumatate de an. Cu ajutorul vostru am incredere ca il vom duce mai departe mult timp de acum in colo.
De asemenea, vreau sa-mi cer scuze fata de traducatori ca in ultima perioada nu le-am putut oferi nimic din ce am strans. Sper ca in lunile urmatoare sa strangem si pentru ei, dar sa putem plati cate-o luna si site-ul.
Cred ca Avocatul31 de acolo de unde este se bucura sa vada ca aceasta comunitate subtitrari-noi a fost mai unita ca niciodata in aceasta perioada, si de miile de mesaje trimise. :blushing:

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
fulgeru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Joi Feb 02, 2023 9:12 pm
Avatar utilizator
Donator SNTeam

Membru din: Dum Dec 19, 2021 11:27 pm
Mesaje: 22
Locaţie: Oradea

Neconectat
am trimis (si luna asta) si se pare ca au si fost acceptati pe Revolut; merci.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România