Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 2:12 am



Autor Mesaj
Nectarie Popa
Mesaj  Subiectul mesajului: Ce filme veţi viziona de Paşte anul acesta (2020) ?  |  Scris: Mie Apr 15, 2020 2:21 pm
Subtitrari-Noi Team

Membru din: Lun Feb 24, 2020 6:21 pm
Mesaje: 29
Locaţie: Bucureşti

Neconectat
Salutări. Propun să facem aici o listă cu filmele pe care le veţi viziona Paştele acesta, şi dacă se poate canalul TV la care îl veţi vedea sau dacă e pur şi simplu descărcat.
Hai să începem o discuţie şi să transformăm acest topic într-un loc de unde lumea să poată afla de nişte filme bune la care să se uite de Paşte.

O să încep eu prin a spune la ce filme mă voi uita eu:
Sâmbătă o să mă uit la 20:30 pe PRO CINEMA la filmul Misterul Înălţării (Risen) din 2016.
După, la ora 22:30 pe PRO TV la filmul Fără armă în linia întâi (Hawksaw Ridge) din 2016.
Duminică o să mă uit la 16:00 pe PRO TV la filmul Câinele, adevăratul meu prieten (A Dog's Purpose) din 2017.
Şi mai pe seară, de la ora 20:00, tot pe PRO TV la celebrul film Titanic din 1997.

Voi cum o să vă petreceţi din punct de vedere al filmelor, Paştele ? Aştept răspunsurile voastre cu alte filme că aş vrea ca luni să mă mai uit şi la alte filme. :)

De asemenea, vreau să mulţumesc tuturor traducătorilor care au tradus filmele de mai sus şi care au pus la descărcare subtitrările acestora pe site-ul nostru, şi tuturor celorlaltor traducători pentru treaba excelentă pe care o fac. Şi doresc să le urez şi un Paşte fericit!


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce filme veţi viziona de Paşte anul acesta (2020) ?  |  Scris: Sâm Apr 18, 2020 7:46 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
O sa ma uit si eu sambata la Fără armă în linia întâi de la PROTV.
Sambata si duminica o sa ma uit la Cats 2019, pe care il am in lucru.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România