Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:56 pm



Autor Mesaj
Vladimir T
Mesaj  Subiectul mesajului: Golden Screen - Recenzii filme si seriale!  |  Scris: Vin Iun 01, 2018 7:57 pm
Salut. Ma numesc Vladimir si tocmai mi-am infiintat un canal de youtube numit Golden Screen cu recenzii Filme si Seriale, dar si cu episoade secundare cum ar fi origini de personaje. Nu o sa ma lungesc prea mult, dar daca ai de gand sa dai un check-out canalului si te gandesti sa ramai, singura rugaminte ar fi ca la fiecare clip sa lasi un mic comentariu. Nu, nu un comentariu de genul : "wow, ce treaba buna faci, wow, ce tare esti, wow, wow", ci ceva mai degraba "acolo ai dreptate, e ca in filmul x cand ..." sau "ai gresit acolo, mai uita-te o data atent ca are o alta insemnanta". Caut sa imi deschid o comunitate prin acest canal, sa incep discutii cu voi in comentarii, sa ne cunoastem! :)
Linkul canalului este: https://m.youtube.com/channel/UCf61UHeJ--VuH7RYRFzvy8Q
De asemenea, am si o pagina de facebook pe care postez lucruri importante, cand ies clipuri, ce clipuri vor iesi, cand vor iesi, si update-uri cruciale despre canal. Tocai am postat un update destul de important pentru urmaritori, asa ca daca ai de gand sa ramai iti sugerez sa arunci un ochi si aici: https://www.facebook.com/Golden-Screen-207543086714624/
Nu iti vreau nici banii, nici like-urile, iti vreau spiritul de comunicare, pentru ca asa se incepe o comunitate si asta este exact ceea ce caut! :)
Cam asta as vrea eu de la canaul meu, o cominitate, asta as vrea sa imi reprezinte canalul. Sper sa ramai si sa ajungem sa ne cunoastem! Cu stima!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România