Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:08 pm



Autor Mesaj
Undergrow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Sâm Dec 10, 2016 4:04 pm
Avatar utilizator
Subtitrari-Noi Team

Membru din: Mie Ian 28, 2015 3:38 pm
Mesaje: 89

Neconectat
Salutări! Are cineva o invitaţie pe iptorrents?


Sus
rip_ul
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Vin Dec 16, 2016 4:34 pm
Undergrow scrie:
Salutări! Are cineva o invitaţie pe iptorrents?



Ai facut rost de invitatie ? Daca nu, da-mi un mail prin mesaj privat ssa iti dau invitatie.


Sus
Gybril
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Sâm Mai 13, 2017 10:38 pm
Salutare. Am si eu nevoie de o invitatie pt trackerul romanesc TV Torrents RO - (https://freshon.tv/), va rog. Ofer la schimb o invitatie pt CZTeam. Adresele de email o sa le schimbam prin PM. Va multumesc.

Scuze Avocatul31. Fara intentie. Am modificat mesajul.
Avocatul31 edit: Denumirea acelui tracker este interzisa aici.


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Dum Mai 21, 2017 12:47 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
Gybril scrie:
Salutare. Am si eu nevoie de o invitatie pt trackerul romanesc TV Torrents RO - (https://freshon.tv/), va rog. Ofer la schimb o invitatie pt CZTeam. Adresele de email o sa le schimbam prin PM. Va multumesc.

Scuze Avocatul31. Fara intentie. Am modificat mesajul.
Avocatul31 edit: Denumirea acelui tracker este interzisa aici.


Pai cred ca a cedat si freshon, mie asa imi arata de cateva zile:

"The hamsters have died of shock. That's all folks, sorry."

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
boss79
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Mie Mai 24, 2017 7:53 pm
Sincronizator

Membru din: Mar Sep 08, 2015 8:29 am
Mesaje: 26

Neconectat
gioni666 scrie:
Gybril scrie:
Salutare. Am si eu nevoie de o invitatie pt trackerul romanesc TV Torrents RO - (https://freshon.tv/), va rog. Ofer la schimb o invitatie pt CZTeam. Adresele de email o sa le schimbam prin PM. Va multumesc.

Scuze Avocatul31. Fara intentie. Am modificat mesajul.
Avocatul31 edit: Denumirea acelui tracker este interzisa aici.


Pai cred ca a cedat si freshon, mie asa imi arata de cateva zile:

"The hamsters have died of shock. That's all folks, sorry."


Freshon s-a inchis.

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Sus
Gybril
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Joi Mai 25, 2017 1:24 pm
Am inteles. M-am trezit si eu prea tarziu sa cer invitatie pt Freshon.tv. Multumesc pt informare lui *gioni666* si lui *boss79*.
Cine doreste o invitatie pt CZTeam (care s-a redeschis de curand si incepe usor usor sa arate tot mai bine) sau pt celalalt tracker romanesc sa-mi dea un PM si se rezolva cu cea mai mare placere. Numai bine...


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Joi Mai 25, 2017 1:31 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
gioni666 scrie:
Pai cred ca a cedat si freshon, mie asa imi arata de cateva zile:
"The hamsters have died of shock. That's all folks, sorry."


@gioni666, din pacate s-a inchis...o sa fie din ce in ce mai putine track-ere, pentru ca mai nou interesul de a viziona un film/serial este pe on-line. Vreau sa vad ce se va intampla cand nu vor mai fi track-ere de unde sa fie luate acestea!

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
boss79
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Joi Mai 25, 2017 2:12 pm
Sincronizator

Membru din: Mar Sep 08, 2015 8:29 am
Mesaje: 26

Neconectat
Gybril scrie:
Am inteles. M-am trezit si eu prea tarziu sa cer invitatie pt Freshon.tv. Multumesc pt informare lui *gioni666* si lui *boss79*.
Cine doreste o invitatie pt CZTeam (care s-a redeschis de curand si incepe usor usor sa arate tot mai bine) sau pt celalalt tracker romanesc sa-mi dea un PM si se rezolva cu cea mai mare placere. Numai bine...


Daca vrei in loc de freshon iti pot da invitatie pe https://nebulance.io sau bithd-tv.

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Vin Iun 16, 2017 10:49 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
agentuoo7 scrie:
gioni666 scrie:
Pai cred ca a cedat si freshon, mie asa imi arata de cateva zile:
"The hamsters have died of shock. That's all folks, sorry."


@gioni666, din pacate s-a inchis...o sa fie din ce in ce mai putine track-ere, pentru ca mai nou interesul de a viziona un film/serial este pe on-line. Vreau sa vad ce se va intampla cand nu vor mai fi track-ere de unde sa fie luate acestea!


Nu cred sa se intample prea curand, nu suport sa vad filme si seriale online si nici nu inteleg lumea care le vede online, pline de reclame si virusi si inca ceva, nestiutorii habar nu au ce vad, cam, web, blu-ray toate prost reencodate, mai ales cam-urile pt. exclusivitate(vezi Florina si altii, nu am reusit sa vad nici un film cu hardsub, descarcat de pe online si urcate pe trakere, foarte prost reencodate pentru a putea face hardsub) pai cum sa vad asa ceva cand pot sa descarc ce versiune vreau!

Site-urile de filme online au devenit populare datorita dotarii masive a majoritatii populatiei cu smart tv.

Momentan stau bine, czone, scenefz, icetorrent, xtremezone, ipt, torrentday, speedcd

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trackere - Invitatii & Free Sign-up  |  Scris: Sâm Aug 12, 2017 8:24 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Cine ma poate ajuta cu o invitatie pe PrivateHD?
Multumesc anticipat!

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România