Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 12:34 pm



Autor Mesaj
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Caut un film...!  |  Scris: Dum Feb 02, 2014 12:27 pm
Caut sa iau si eu un film vechi: DON'T TURN THE OTHER CHEEK 1971 dar varianta in limba engleza si nu dau de el.Pe trackerele la liber l-am gasit in nenumarate variante dar filmul a fost prost rip-it.Varianta de 899.89 Mb si 1.00 Gb in engleza are anumite parti din film in lb italiana in jur de 20 minute de film.Nu poti face o subtitrare la acest film.Eu ma chinui sa fac sub la acest film dar imi trebuie varianta filmului cap coada in lb engleza.Daca ma poate ajuta cineva sa-mi dea un link de unde il pot da jos filmul, iar eu promit sa pun sub la acest minunat film.Multumesc.


Sus
bursucel
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Caut un film...!  |  Scris: Dum Feb 02, 2014 12:50 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Iul 05, 2011 12:26 pm
Mesaje: 29
Locaţie: Bucuresti

Neconectat
Filmul pe care-l cauti, pe imdb, mai are un titlu original, iar acela e VIVA LA MUERTE... TUA. Vezi ce poti gasi si asa. La ce am reusit eu sa gasesc, exista numai cu audio in italiana. Dat fiind ca e un spaghetti western si ca mai joaca si Franco Nero in el, cam sunt mari sanse sa mai gasesti chestii in italiana. Sfatul meu e sa gasesti o subtitrare in orice limba posibila, o treci prin google translate sa o faci in engleza si asta iti va usura munca si cu ce apare in italiana. Pe opensubtitles ai vreo trei variante de subtitrari la Viva la muerte tua...


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Caut un film...!  |  Scris: Dum Feb 02, 2014 1:27 pm
Pe mine ma interesa filmul daca il pot gasi cap coada in lb engleza nu in italiana. Toate rip-urile care le-am postat mai sus contin filmul in lb engleza dar are si italiana in film iar filmul pt varianta in lb italiana e mai lung si contine mai multe scene ca varianta in lb engleza.Daca ma poti ajuta cu asa ceva as ramine dator.Aici e vorba sa ai conturi pe torrente private multiple.Eu ne avind asa ceva nu am cum sa gasesc filmul.Unde il poti gasi mai sigur cred e pe torrentul CINEMAGEDDON.Daca faci ceva poti posta aici.Multumesc.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România