Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 2:06 am



Autor Mesaj
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:14 pm
Bine v-am găsit.

Citat:
2. Daca pe unul din cele doua site-uri urca autori ce nu fac parte din acea echipa, subtitrarea in cauza nu va fi preluata, decat daca respectivii autori urca si pe un site neutru. Si aici ramane la consideratia fiecarui staff... Eu unul le stau la dispozitie traducatorilor independenti care nu doresc ca traducerile lor sa apara pe acest site, si le promit ca orice decizie ar lua, ea va fi respectata.


My Awkward Sexual Adventure (2012) . Traducătorul a urcat doar la noi. Ar trebui să ştergeţi arhiva de la voi.

Penguins - Spy in the Huddle (2013). Pogaru este traducătorul nostru. A se vedea şi pe Filelist.

Mulţumim frumos, o seară bună.


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:21 pm
Nu ştiu, dar eu n-am auzit pe nimeni să zică oficial de când a început acordul. Zilele trecute doar am spus rezultatul sondajului şi cu ce suntem de acord. Ar fi cazul să cădem de acord şi când începe.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:25 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
dani1967 scrie:
My Awkward Sexual Adventure (2012) . Traducătorul a urcat doar la noi. Ar trebui să ştergeţi arhiva de la voi.

bine prietene a urcat la voi, e preluata de Subs.ro iar pe filelist este link-ul catre ei, e corect asa?...dovada: http://filelist.ro/details.php?id=258787

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:39 pm
Nu punem link-uri către subtitrări "mai altfel". E treaba lor dacă vor să se facă de râs.


Citat:
Se pare că decizia echipei din urma chestionarului coincide cu acordul pe care şi eu, şi Avo, ni-l exprimasem anterior.
Aşadar, din acest moment, suntem de acord în mod oficial să aplicăm pactul între noi şi. t.ro.


bai3tzash, mi-am spus părerea cândva despre tine şi văd că mă obligi să mi-o păstrez.
Citeşte ce a scris Kprice mai sus.
Toate cele bune. :flowers:


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:40 pm
Mulţumim, Kprice. Eram şi eu prin zonă. :flowers:


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 6:53 pm
Mă gândeam că zicem şi noi 3, 2, 1, START! :hahaha: Ca să fie clar pentru toată lumea :))


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Dum Apr 14, 2013 8:30 pm
E bine. Gata, de acum o să fiu şi eu atent să se respecte acordul :v:.


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Lun Apr 15, 2013 8:39 am
Bună dimineaţa, tot eu.
Cornelia este traducător titrari.ro. Aţi văzut că s-a semnat deja la ultimul episod din Blue Bloods (2010) . Ar trebui să-l ştergeţi din arhivă.
Mulţumesc. O săptămână bună vă doresc. :)


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România