Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 6:54 pm



Autor Mesaj
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Lun Apr 15, 2013 9:16 am
Kprice, Cornelia face parte din echipa noastră. Şi-a anunţat adeziunea acum două zile. Distel face update la arhivă, nu e vina noastră. Vom rezolva problema în cel mai scurt timp. Toate cele bune.
Şi apoi, regula 2 vizează traducătorii externi, nu ai echipei.


Sus
Alexynho
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Lun Apr 15, 2013 9:23 am
Chiar daca ar fi urcat ea pe subs, Cornelia face parte din echipa noastra. Tot nu aveti voie sa-i urcati subtitrarea.


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Lun Apr 15, 2013 5:55 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Ce-i aici? Parcă dânşii nu voiau topic-uri pentru astfel de situaţii. Acordul a fost semnat. :smartass: So, topic locked! :v:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Renunţarea la subtitrările voastre  |  Scris: Vin Mai 10, 2013 10:26 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Ma vad nevoit sa deschid acest topic. Nu de altceva, dar sa stie lumea ca titrari.ro nu respecta acordul.
Subtitrarea The Body a fost urcata de autor doar aici si a fost urcata pe titrari de uploaderul lor de serviciu. Mai mult, in ciuda nenumaratelor mesaje catre moderatorii titrari.ro, nici pana acum, la aproape o saptamana de la "preluare" nu a fost stearsa.
Reamintim "distinsilor" colegi ca orice subtitrare urcata de useri din greseala pe acest site care incalca acordul, a fost stearsa de administratorii http://www.subtitrari-noi la cateva minute de la upload.
Ca sa intareasca decizia lor de a nu respecta acordul, uploaderul lor de serviciu a urcat astazi la ei subtitrarea Ghost Adventures - Sezonul 7, urcata de autor doar aici. Sunt curios cate saptamani vor trece pana cand o vor sterge (daca o vor sterge).

Faptul ca decizia de a incheia un asemenea acord cu noi este una dintre cele mai proaste decizii din istoria titrari.ro nu ma mira, actuala echipa de conducere a site-ului (iubitoare de AMC-ei) parca este decisa sa "ingroape" titrari.ro. Totusi, ii rog sa respecte acordul, macar datorita faptului ca a fost propus de ei.

PS: Mai nou, fura si postere de la noi. Dar despre asta o sa deschid un topic separat.

Last edit: Dupa ce am scris pe forum au catadicsit sa le stearga. E nesimtire totusi ca una dintre ele sa fie stearsa dupa o saptamana, in conditiile in care mai multi moderatori de la ei au fost anuntati din prima zi.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România