Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Apr 18, 2024 1:23 pm



Autor Mesaj
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Am o problema:)  |  Scris: Mie Dec 26, 2012 4:24 pm
aveti idee dc la filmele bluray de 720-1080p mi se misca in reluare? se vede sacadat, dar nu stiu din ce cauza, pana acuma nu aveam aceasta problema, dar de cateva zile tot asa face, ma gandesc ca am luat ceva virusi...folosesc KM Player.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Mie Dec 26, 2012 8:34 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
ai instalat codec? daca da reinstaleaza-l...daca nu incearca sa dai revenire la setarile initiale ale player-ului, e postibil sa ai schimbat ceva la filtrele de la decodoarele video...sau reinstaleaza player-ul...sau daca vrei iti recomand alt player

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Mie Dec 26, 2012 8:38 pm
nu am instalat nimica, dar nu as schimba player-ul asta pentru ca imi place cum ataseaza subtitrarea, ce player imi recomanzi?


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Mie Dec 26, 2012 8:54 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
ai mess? da-mi id-ul tau pe privat si vb prin mess

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Mie Dec 26, 2012 8:55 pm
dai pe profilul meu si il gasesti :yes:


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 1:39 am
Splash PRO HD Player si PotPlayer mi se par cele mai bune.


Sus
Al_Mic.
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 11:44 am
Splash PRO iz thză MAN :v:


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 12:28 pm
da, dar nu este free:)


Sus
Al_Mic.
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 3:16 pm
Ba da :hahaha:


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Am o problema:)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 8:44 pm
nuu, doar varianta FREE este gratis, varianta PRO este pe bani:)

ON: Am rezolvat problema cu KM Player. Datorită lui agentuoo7. :) :v: :smartass: :dirol: :yes:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România