FAQ
Acum este Dum Apr 28, 2024 2:23 am



Autor Mesaj
OldBoy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mar Oct 23, 2012 10:43 pm
sa puna uploaderii sau moderatorii, nu userii...


Sus
CulayTL
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mar Oct 23, 2012 10:53 pm
Dea. Care va intelegeti bine cu x uploader puteti sa ii spuneti sa adauge linkul etc.


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 24, 2012 8:10 am
Te astept, Culay. :dirol:


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 24, 2012 6:05 pm
O săptămânănă?! Mai bine n-o făceați! :hahaha:


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 24, 2012 6:46 pm
Da, știu, l-am văzut... adevăr grăit-ai, însă prea mult de citit pentru dulcii descărcători de titrări.
Well, nu e fair-play din partea voastră să nu faceți, chiar dacă o săptămână de grevă NU va rezolva nimic (trebuia cel puțin o lună), foarte mulți din cei care urmăresc seriale și filme, au de văzut și din urmă, nu neapărat cele 0day ș-apoi „Ia te uită și la idioții ăștia! De ce să mă strezez? Mai bine, văd săptămâna viitoare două episoade.” Însă, prin faptul c-aveți orgoliul mare (nu știu dacă nu-i pleonasm ăsta), și nu vă „support” colegii de breaslă, îi subminați. Mai mult chiar, veți avea de câștigat niște vizitatori în plus, pentru că lumea dacă nu va găsi unde caută de obicei vă căuta altundeva. Locul 1 în top e asigurat, nu? Cum? Nu contează asta. Și dac-am trecut aici, ajungeți să fiți la fel ca și pe cei pe care-i urâți pentru că folosindu-se de subtitrările voastre au mai mulți vizitatori decât voi. Therefore, sunteți la fel, ei fură, voi subminați, nu mai aveți dreptul să dați cu noroi în ei deoarece sunteți în aceeași oală.
Chiar dacă am BAN pe titrări.ro și am dat cu noroi în ei la greu, mă bucur să văd că critica negativă i-a făcut să se schimbe, lucru rar întâlnit, ei și-au câștigat respectul meu, un respect care nu poate decât să crească când stau pe poziții în timp ce pierd „poziție”.
My two cents, care sigur vor deveni și the two cents ai altora după ce mă vor fi citit.

Ex-fan Subtitrări-noi
gambler


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 24, 2012 7:14 pm
Nuu, știu că greva n-are legătura cu critica, are legătura cu faptul că s-au îmbunătățit la capitolul subtitrări - asta a fost doar o clarificare, I wanna stop now. Anyway, my two cents remain the same.
Știi că te stimez, respect și apreciez, nu? Chiar dacă acum mă ironizezi, eu tot te apreciez și tot prietena mea vei rămâne. :v:


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 24, 2012 7:29 pm
Îți amintești analogia cu fabrica de mașini? Tu ești custom made cu extra manipulare. :hahaha: :hahaha:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 123 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România