Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Sâm Apr 27, 2024 1:08 pm



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 12:45 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Rezolvat.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 11:00 am
Mulţumesc. :)


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 7:14 pm
Se pare că respectivul insistă: 19:09:34 şi 21:31:39.


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 10:16 pm
Rezolvat.


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 10:47 pm
Eu azi n-am folosit chatboard-ul. Şi văd că şi acum continuă să-mi folosească nick-ul. I-aţi dat ban, sau doar aţi şters mesajele? Mulţumesc pentru promptitudine. :)


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 27, 2010 11:25 pm
Am dat ban ip, dar daca foloseste proxy, nu putem decat sa banam toate ip-urile de pe care posteaza. In logurile noastre apari cu un singur ip mereu. Tu doar de pe asta postezi pe chat, da? Daca doar de pe asta, vom bana, cand suntem pe faza tot ce nu e cu ip-ul care il ai acum.


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Lun Iun 28, 2010 5:25 pm
Eu am internet prin ClickNet, cu ip dinamic (începe cu 92.80, 92.82 sau 92.85).
Mulţumesc! :biggrin:


Sus
Reborn123
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Aug 15, 2010 7:17 pm
Cum puteti totusi sa va asumati voi premiera la Black Death, cand echipa FL a terminat sub-ul la el cu 3 zile inaintea voastra. Filmul tocmai ce aparuse pe extern, iar in doua ore era gata hardsub-at. Nu mai mancati atat *****, si e frumos macar sa apreciati si munca altora. Daca vreti dovezi ca echipa FL a avut premiera : http://filelist.ro/details.php?id=122863 . Enjoy


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Lun Aug 16, 2010 12:27 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Asta nu e nimic, omul a fost mai civilizat decat colegii lui.
Cred ca e cazul sa stie si userii cu ce fel de oameni avem de a face. Redau cateva mesaje din panoul de administrare chat:

Berju-discutia a ajuns la aceeasi concluzie: ca sunteti nesimtiti si fuduli. exemplul cel mai clar e blegu de admin care nu stie decat sa stearga mesaje. de-ar fi asa usor sa va stergeti si mizeria din "casa". dar nu, tineti-o tot asa, complaceti-va in prostie

Berju- stie lumea ce canalii sunteti

bily666- Admin esti penibil tataie sau tzatza. Cand o sa te duci ? Voi face cheta in Roamnia pentru cele a se intelege CENZURA si ALTE ABERATII ALE UNEI MINTI BOLNAVE DE PREMIERE !!!

bily666- idiotilor v-am spus de atatea ori sa banati RDS daca nu va place criticile mele

bily666- Oameni buni va aflati pe mosia lui admin ce neobrazare sa ii aduceti acuze.

danutz- cu cat va straduiti mai tare sa va ascundeti mizeria, cu atat mai mult atrageti atentia asupra ei.

danutz- eu cred ca admin e cel care si-a prajit sinapsele la soare. nu mai e in stare decat sa stearga, ori de cate ori marsaviile acestui site ies la iveala. stiu ca acum admin e incapabil sa mai gandesca, dar pentru toti ceilalti din echipa, sa stiti ca lumea manariile voastre, nu sunt un secret pentru nimeni, stati calmi.

Flory- asa, si va simtiti mandri de nesimtirea voastra extrema?

rani- chiar asa disperati sunteti ca altii sunt mai buni ca voi? suferiti degeaba, cu furtul si minciuna n-o sa ajungeti niciodata pe locul 1

Berju- treaba sta foarte simplu, forsaken. altii traduc inaintea voastra si voi va bateti cu pumnul in piept ca voi sunteti de fapt primii. astea sunt faptele, si oricum ati da-o pe langa, tot minciuna se cheama

Berju- ce-mi place cand va dati arama pe fata si va dovediti nesimtirea, acuzandu-i pe altii de naravurile voastre

Berju- Flow, nici pe voi nu va obliga nimeni sa folositi alte siteuri ca sa furati, dar tot o faceti, nu? mai mult de atat nu va duce capul

jioni- cand nu puteti sa va recunoasteti infrangerea, se nasc traducatori amatroi in numele carora plagiati munca altora. Rusine, avocatul31, este leit AMC. Pentru chestia asta in urmatoarea perioada vei avea mari surprize. Nu e exclus sa ai chiar niste vizite la domiciliu. Cat priveste siteul asta de 3 lulele 3 surcele, ii mai dau putin timp. Toata munca ta de pana acum se va duce de rapa.

Berju- ti-l trimit si-ti explic si cum sa iei data viitoare singur suburile aparute in premiera nationala la Asiacine(xxx).

Berju- Claudiu, cauta la Asiacine(xxx). Nu ne lasa admin sa postam link ca-i roade invidia ca sunt iar codasi.

cristi- ce te deranjeaza asa tare, admine? faptul ca puneti premiere false, faptul ca sunteti la nivel de google translate? toti stiu asta, stai calm, nu-i niciun secret

cristi- voi multumiti-va cu google translate

cristi- subul cprect de la ong bak a aparut deja pe alte siteuri. daca ati fi destepti, ati sti unde sa-l gasiti

adi- deci subtitrarea de la ong bak a fost realizata in premiera de asiacine(xxx). nu mai aveti scuza acum ca n-ati stiut. si da, darklucas, ati vrea voi sa fie srt s-o puneti repede la voi, nu?

Prima observatie pe care o fac este ca sunt in realitate 3 ip-uri (clase de ip). Asta inseamna ca doar trei persoane, una mai vehementa ca cealalalta, si-au descatusat puterea neuronilor lor aici pe site.

A doua observatie, este aceea ca toti fac reclama unei echipe/site care traduce filme si seriale asiatice. De ce fac isi fac reclama la noi pe site? Eu cred ca munca lor ar trebui sa vorbeasca pentru ei. In plus, nici nu-i frumos sa te lauzi singur.

A treia observatie: Singura explicatie pentru limbajul unora dintre cei care au postat ar putea fi una patologica. Cuvinte si expresii precum "canalii", "MINTI BOLNAVE DE PREMIERE", "complaceti-va in prostie", "idiotilor", "marsaviile acestui site", "nesimtirea voastra extrema", "disperati", "sunteti la nivel de google translate" etc (si as putea continua sa caut printre mesajele sterse), arata ca nu se poate purta un dialog civilizat cu acestia. Oricate argumente le-ai aduce, nu cred ca le pot procesa in starea in care sunt.
Departe de mine gandul sa jignesc vreun traducator din echipa lor, dar daca acestia trei fac parte din echipa Asiacine(xxx), au o mare problema.

A patra observatie incearca o linistire a celor trei exaltati. Prieteni, vedeti-va de site-ul vostru, de echipa voastra, de subtitrarile filmelor si serialelor voastre asiatice, de urcarea filmelor hard-subate pe File list (un tracker deosebit, caruia nu ii faceti cinste). Eu nu am intrat niciodata la voi pe site. Ce ziceti sa ma/ne respectati facand acelasi lucru, adica sa nu mai intrati aici?

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România