Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Sâm Apr 27, 2024 12:15 pm



Autor Mesaj
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Feb 10, 2010 10:25 am
Am urcata si aici subtitrare.
Nu aveam pretentia sa fie neaparat subtitrarea mea urcata, ci macar se se tina cont si sa fie corectata cea existenta.
Cat despre subpack-uri, eu urmaresc anumite seriale, filmele ma intereseaza mai putin. Pt ele pot gasii subpack-uri in engleza foarte repede si eu, stiu de unde sa le i-au. Din pacate nu am atata de mult timp liber ca sa pot face rapid o subtitrare astfel incat sa o termin inaintea unei echipe, care fiind mai multi lucreaza mai repede :)


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Feb 10, 2010 11:34 am
Kprice: P-ăi ce are i-au? :lol:
@claus75: ce te oprește să intri într-o echipă?


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Feb 10, 2010 3:45 pm
Nimic nu ma opreste :lol:


Sus
dorula
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Joi Feb 11, 2010 6:41 pm
Drept pentru care te asteptam la noi.Esti bine venit oricand.


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Vin Feb 12, 2010 6:47 pm
ok
Sa vedem cu ce va pot ajuta. Dupa cum am spus, in general eu urmaresc seriale, la filme m-am bagat mai rar. Am obiceiul de a ma uita la film si pe urma sa fac subtitrarea, ceea ce la seriale e mai usor pt ca le pot aduce rapid, fata de filme la care trebuie sa stai mai mult timp.


Sus
dorula
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Sâm Feb 13, 2010 1:41 am
La cate seriale sunt acum, chiar avem nevoie de oameni dedicati subtitrarilor de seriale. Ia legatura cu unul din admini, printr-un PM pe forum.


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 20, 2010 8:46 pm
Vă sugerez să adăugaţi site-ului opţiune de înregistrare. Astfel, doar cei care au cont pot uploada subtitrări şi vorbi în chatboard.
În chatboard oricine îşi poate pune orice nick vrea. De exemplu, ieri am lăsat un mesaj adresat adminilor, în care le spuneam să schimbe posterul de la Neighbors from Hell, deoarece nu era corespunzător. Apoi, văd că cineva foloseşte numele meu şi spune "E de vis acum pot să dorm liniştit.". Şi astăzi, tot acel cineva (bănuiesc) a mai folosit o dată numele meu în chatboard.

Good luck! :)


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Iun 22, 2010 9:30 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Da, avem de gand sa facem asta. Unii chiar am vazut ca semneaza cu Admin, nefiind administratori aici pe site (poate pe altele). Cei prinsi sunt banati. Pana reusim sa facem chat-ul cu inregistrare, daca ti se mai foloseste nickul, scrie pe chat si rezolvam. Ne dam seama prin compararea IP-urilor.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Unq Johnny
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Sâm Iun 26, 2010 10:56 pm
Avocatul31 scrie:
Da, avem de gand sa facem asta. Unii chiar am vazut ca semneaza cu Admin, nefiind administratori aici pe site (poate pe altele). Cei prinsi sunt banati. Pana reusim sa facem chat-ul cu inregistrare, daca ti se mai foloseste nickul, scrie pe chat si rezolvam. Ne dam seama prin compararea IP-urilor.

S-a mai întâmplat astăzi pe 2010-06-26, la ora 21:42:38.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România