Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 2:08 pm



Autor Mesaj
florio1960
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Joi Oct 08, 2009 5:54 am
Multumesc pentru raspunsuri. Intr-adevar, am incercat cu Internet Explorer si merge, eu folosesc de obicei Google Chrome.


Sus
Driv3r
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Lun Noi 16, 2009 10:10 pm
Pe cand posibilitatea ca uploaderul sa-si poata modifica singur titrarea. Eu de ex ma ocup doar de subripuri de pe dvd-uri retail si nu o data dupa ce am pus subripul as fi adaugat si sincronizarea la un release de scena.
Multumesc.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Noi 17, 2009 1:27 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
In primul rand iti multumim pentru uploaduri.
In privinta modificarii propriului upload, asta implica, din cate am inteles, existenta conturilor la upload. Nu este greu de facut, insa mai greu accesibil uploaderilor, in sensul ca lumea urca aici si datorita faptului ca uploadul este "la liber".
Si eu sunt de parere ca ar trebui un upload controlat prin existenta conturilor, dar cred ca este prea devreme.
In viitorul nu prea indepartat, se vor face conturi, cu posibilitatea modificarii uploadului.
Pana atunci, urca separat te rog sincronizarile pt. releasurile aparute, iar unul dintre admini va face update-ul arhivei.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Driv3r
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Noi 17, 2009 7:18 pm
Multumesc pt raspuns! Oricum din cate am vazut eu site-ul e pe drumul cel bun! Bafta in continuare!


Sus
Redmax
Mesaj  Subiectul mesajului: NU, SERIALELOR DE DUZINA  |  Scris: Vin Noi 20, 2009 11:29 pm
O nemultumire ar fi ''invazia'' serialelor de duzina, vad ca sunt tot mai multe si va acapareaza din ce in ce mai mult.
In cazul meu am doua optiuni: ori ma apuc sa vizionez (ceea ce nu prea cred), ori imi iau profesor de engleza, ca nu se mai poate !


Ultima oară modificat de Redmax pe Mar Dec 08, 2009 1:58 am, modificat 1 dată în total.


Sus
Redmax
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Sâm Noi 21, 2009 1:18 am
Un PS la commentul de mai sus.
Unele lucruri, dacă nu trăieşti prea mult, te ţin o viaţă, la seriale, dacă nu trăieşti prea mult, nu le vezi finalul ! :lol:


Sus
gioni666
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Dec 08, 2009 1:32 pm
Avatar utilizator
Membru de onoare

Membru din: Dum Iun 14, 2009 2:25 am
Mesaje: 225

Neconectat
bre, sa va fie rusine, iar ;)
va scriu tot aici
EU CAND MAI MA JOC AZI :?:
iar invazie de subtitrari
lasati domne oamenii sa respire, sa se duca sa mai bea si ei o cafea, o bere, sa-si dea o intalnire, etc... :lol:
The Box
Staten Island
Frat Party
Chuck
cand le vad, cand mai ma joc si eu un pic, cand ma duc la bere :?:

_________________
Viaţa fără poezie e pustiu.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Dec 08, 2009 8:36 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Dupa ce ai postat, a mai aparut Budapest (2009), si din ce stiu eu, tot azi ar mai trebui sa mai apara cate ceva :lol:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Feb 09, 2010 4:34 pm
Nemulturmirea mea este ca am lucrat vreo 2 zile la o subtitrare pt a o face mai buna decat cea facuta de catre echipa d-voastra , facand ceva corecturi si adaugari in ea si mi-a fost stearsa .... unde e interesul acestui site pt subtitrari cat mai bune ?
Va laudati ca aveti cele mai noi subtitrari , dar daca sunt si proaste unde e mandria voastra ?
Nu-i nimic , daca asa se procedeaza aici nu voi mai posta subtitrari aici .

O zi cat mai buna .

Claudius Luca


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România