Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 5:19 pm


Mi-ar plăcea un concurs de:  
Creaţii photoshop :v: 7% 2  7% 
Miss Crăciuniţa Subtitrări-Noi :yahoo: 59% 17  59% 
Mister Crăciunel Subtitrări-Noi :thumbup: 14% 4  14% 
Creaţii literare :hahaha: 21% 6  21% 
Altceva - postez mai jos :hmmm: 0% 0  0% 
Voturi totale : 29

Autor Mesaj
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 6:39 pm
Categoric Miss Craciunita. :biggrin:
Sa asist, desigur. :rolleyes:


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 7:18 pm
Craciunita, clar.
Ma ofer ca membru in juriu. Am gusturi si spirit de observatie deosebite :cylon:


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 7:25 pm
Al_Mic - SN Team scrie:
Miss Crăciuniţa Subtitrări-Noi
Dar sa puna poza pe site imbracata in
Miss Crăciuniţa, altfel... nu e concurs :sneaky:
Fusta scurta :hahaha:


Eu accept pozele si pe mess. :rolleyes: :blush:


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 8:47 pm
Al_Mic - SN Team scrie:
Miss Crăciuniţa Subtitrări-Noi
Dar sa puna poza pe site imbracata in
Miss Crăciuniţa, altfel... nu e concurs :sneaky:
Fusta scurta :hahaha:



Idee buna. Imbracaminte rosie. Nu neaparat fustita scurta. :D


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 9:11 pm
Creatii literare...eu sunt mai nerdy asa...si orcum n-am sanse sa castig miss craciunite n stuff... :crazy:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 9:20 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Mie asta cu Miss Craciunita Subtitrari-noi mi se pare geniala. Fetele vor trimite fotografii (banuiesc ca vor fi cat mai sexi, spre delectarea celor care le vor vota). Echipa Subtitrari-noi va alege un numar de x pentru finala, iar votul final se va da prin poll. Un asemenea concurs bine promovat pe site, va face sa creasca si numarul celor care utilizeaza forumul.
In afara de premiile obisnuite pentru un astfel de concurs, castigatoarea se va putea eventual intalni cu un membru al echipei. Ce ziceti sa facem si in cadrul echipei un concurs "Cine se va intalni cu castigatoarea"? :hahaha:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 10:00 pm
:yes:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce concurs v-aţi dori?  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 10:23 pm
Daca iese "Miss Craciunita" ( si probabil asa va fi) am o propunere. Ce parere aveti daca pozele pe care le trimit fetele au o tema...ceva legat de filme sau subtitrari...sa puna accent pe originalitate, nu doar pe calitatile de fotomodela...Sa se voteze mai multe aspecte, de la abilitatile ei de "seductie" pana la cele artistice.

PS: Nu ma las, Shadow! :boxing: Macar un compromis, daca nu ne primim creatiile literare :(


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România