Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 2:37 pm


Autor Mesaj
Zeeko
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Vin Ian 28, 2011 2:41 pm
wow, am luat si eu un vot :v: sarumana :biggrin:

felicitari, Azael :clap2: :clap2: :happy2: :happy2:


Sus
mirceamda
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mie Apr 10, 2013 10:02 am
Dupa mine cei mai buni traducatori sunt Kprice si Avocatul.


Sus
visinel
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Mie Ian 15, 2014 6:59 pm
da asa e eu unul zic ca cel mai bun traducator este Kprice si Avocatul


Sus
BladeBDP
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Vin Apr 25, 2014 11:26 am
Salutare all,
nu pot spune decat ca toti sunteti buni si va multumesc in numele tuturor celor care se bucura de traducerile voastre,
multa sanatate allll :)


Sus
HoLeeShit
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Dum Aug 02, 2015 10:58 pm
Eu nu as putea vota "cel mai bun" Sunt mai multi. N-o sa nominalizez ca mi-e teama sa nu omit pe cineva. Fiecare se ocupa de serii diferite , de filme diferite . E greu si nedrept sa ii compari unul cu altul.

//Edit: Mea culpa. Am recitit titlul. Cuvantul-cheie era NOU. Mi-a scapat. Oricum, la modul general, ramane perfect valabil ce am zis mai sus :)


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Vin Mar 19, 2021 8:33 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Daniela scrie:
Avand in vedere munca depusa de un traducator, cred ca toti sunt buni. Nu este usor sa faci o traducere, este nevoie de rabdare si timp....mult timp. Pacat ca sunt seriale bune la care nu mai face nimeni traducere, cum ar fi Magnum si The Rookie. Personal am tot respectul pentru toti traducatorii.
:clap2: :happy2:


Nu te supara, dar cred ca faci o confuzie. Nu a anuntat nimic Aurelian despre The Rookie. Are mai multe proiecte in derulare, are 2 nepotei de care are grija (de fapt 1, ca celalalt este bebel si sta cu mama lui) si cred ca trebuie sa isi mai limpezeasca si el creierul. Am rugamintea sa nu mai aduci in discutie chestii pe care nu le stii sigur. Multumesc!

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CEL MAI BUN NOU TRADUCATOR  |  Scris: Sâm Noi 27, 2021 7:40 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
Rookie a fost anuntat de Aurelian ca nu il mai face,a fost preluat de SirPaul.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România