Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 10:56 am


Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: subs.ro  |  Scris: Vin Dec 21, 2012 7:05 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Frankenweenie (2012)- sincronizarile de la versiunile DVDRip.XviD-COCAIN si BluRay.x264-SPARKS, sunt furate de pe acest site. Ii rog sa-si faca singuri sincronizarile. Nu e frumos sa furi munca altuia.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 9:33 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Versiunile pentru House.At.The.End.Of.The.Street.2012.BDRip.XviD-SPARKS si House.At.The.End.Of.The.Street.2012.720p.BluRay.x264-SPARKS le-au furat de pe acest site. Ii rog din nou, in spiritul sarbatorilor sa incerce sa nu mai fure sincronizari realizate de noi.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Admin
Mesaj  Subiectul mesajului: Me and Orson Welles (2008) - versiunea bluray  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 9:50 am
Uite aici furt "calificat" de sincronizari :crazy:

Ataşamente:
Ce ziceti de asta.jpg
Ce ziceti de asta.jpg [ 111.16 KiB | Vizualizat de 21659 ori ]


Reteta:
1. Se ia una bucata sincronizare realizata de http://www.subtitrari-noi.ro
2. Se decaleaza timpii cu 0,100
3. Gata sincronizarea realizata de sucks.ro. A se servi calda. :clap2:

Ce bine ca nici nu e nevoie sa descarce filmul ca sa faca "sincronizari". :bananadance:


Sus
fox
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Lun Ian 14, 2013 1:59 pm
Avocatul31 scrie:
... Ii rog sa-si faca singuri sincronizarile. Nu e frumos sa furi munca altuia.


Sincronizarea facuta de mine la Fighting.Fish.DualAudio.DVDrip.{BALA} este furata de pe subs.ro :clap2: .


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Lun Ian 14, 2013 6:37 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Arhiva la care faci referire, a fost urcata de userul Vlad in intregime, cu cele doua versiuni, probabil de pe acel site.
Aici, la rubrica asta, este vorba de subtitrarile care exista pe site-ul subs.ro, iar atunci cand facem noi o sincronizare, isi reurca arhiva cu sincronizarea luata de la noi.
Ca sa fiu mai clar, "Fighting Fish" nu exista aici pe site, s-a urcat pentru prima data.
Iar celelalte despre care s-a scris mai sus, existau pe subs.ro, apoi au pandit aparitia unor alte sincronizari facute de noi (de obicei dupa diferite perioade de timp), le-au furat de aici, si-au refacut arhiva de pe site si au reurcat-o.
Nu crezi ca este o diferenta? Eu zic ca da. Una este sa preiei o arhiva o singura data, si alta este sa preiei in repetate randuri, pe masura ce apar sincronizari pe alt site.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
fox
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Lun Ian 14, 2013 6:47 pm
Scuza-ma! Nu imi era prea clar cu furtul asta al subtitrarilor. Acum am inteles.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Lun Ian 14, 2013 6:51 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
N-ai pentru ce. In plus, editez la comentariu sa te mentionez ca ai sincronizat. Daca cumva erai semnat si in subtitrare, te asigur ca nu a sters nimeni. :)

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
fox
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Lun Ian 14, 2013 7:11 pm
Multumesc! Am renuntat de a mai scrie in subtitrare fiindca in mare parte cei care le ia dintr-o parte si urca in alta sterg semnatura celui care a tradus si a celui care a sincronizat.


Sus
myhaita1
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subs.ro  |  Scris: Mie Ian 30, 2013 4:16 pm
Fox ti-am scris un mesaj, care din pacate nu stiu unde a ajuns, eu nu-l mai gasesc.
Vreau sa-ti spun ca malitiozitatea ta a fost destul de evidenta, atunci cand mi-ai scris pe chatboard ca titrarea de la Cannonball Run II(1984), urcata de mine, ai mai vazut-o si-n alta parte tot in "premiera".
Ca sa dau un raspuns sarcasmului tau, vreau sa-ti spun ca "premiera" inseamna ca filmul respectiv beneficeaza de prima titrare in romana si singura care se gaseste la ora actuala pe siteurile de profil.
Iar daca cumva ai vazut-o in alt loc a fost urcata tot de mine si nu de altcineva, caci altcineva nu exista.
In fine, cred ca ar trebui sa respecti munca altora si sa nu fii ironic.
dixit.
Cu consideratie,
mihai


Ultima oară modificat de myhaita1 pe Joi Feb 14, 2013 8:16 pm, modificat 1 dată în total.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România