Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:12 am



Autor Mesaj
veverita_bc
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Sâm Mar 10, 2012 5:54 pm
Sincer, ca esti tu Admin sau ca e Kprice, putin conteaza, la fel cum putin conteaza ce scrieti despre mine. Faceti-ma in toate felurile daca va simtiti mai bine. Ideea e ca nu aveti sange in instalatie sa va asumati anumite lucruri.
Treaba mea se incheie aici, n-are sens sa intram in alte polemici.

Pe data viitoare... :bananadance:


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Sâm Mar 10, 2012 6:32 pm
Atâtea acuzaţii de jigniri, dom'le, dar eu nu văd niciuna. Serios că mă apuc de analiză pe text :blink:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Sâm Mar 10, 2012 7:17 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
BRiLi scrie:
Avo stii ca nu bat campii, dar ceva dreptate are Veve cu senzationalul. Trebuia sa scrieti, "Subtitrare furata, intrati pe forum fiindca nici nu stiti ce pierdeti". =)
Eu zic ca ar trebui sa scoateti comentariul, sa incheiem discutiile si sa fim prieteni. Iar daca a existat un precedent si in "tabara" voastra, cred ca tot topicul e gratuit.


Brili, intotdeauna te-am considerat si te consider cel mai cerebral de acolo, si putem ramane prieteni in continuare. Eu imi doresc :).
Nu vad nimic senzational in plasarea unui comentariu in care se scrie ca o anumita traducere a fost plagiata. Ba chiar se indica si locul unde se pot vedea dovezile. De asemenea, "precedentul" la care te referi este cel putin discutabil.
Ce e deranjant, este faptul ca un moderator de la voi, dupa ce isi cere scuze (reactie absolut civilizata), incepe sa jigneasca. Iti garantez ca daca nu continua cu acuzatiile si jignirile dupa anuntul stergerii subtitrarii plagiate, comentariul ala era demult sters.
Ca sa puna capac, incheie cu "Nu avem sange in instalatie". Nici macar nu comentez asa ceva, nici forma si nici continutul.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
SudTeamRomania
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Sâm Mar 10, 2012 7:32 pm
@Kprice
Multumesc, tot respectul !


Sus
flavius
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Dum Mar 11, 2012 6:21 am
Brili, daca tot insinuiezi ca sunt atat de praf, atunci nu mai postati subtitrarile lui Flavius Gomei pe site-ul vostru. Ca de cand sunt asa de praf, subtitrarile mele tot apar pe site-ul vostru.


Sus
CucuBau
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Dum Mar 11, 2012 8:44 am
Parca sunteti de la OTV cu comentariul ala. Si nu vanati senzationalul, nu? V-a otevizat Senzationescu si pe voi, nu numai tembeliziunile.
Baieti, hai inapoi la noi, le crestem astora traficul. Doar asta au dorit cu acel comentariu.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Tooth Fairy 2 (2012)  |  Scris: Dum Mar 11, 2012 11:49 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Consider postarea ta inutila. A mai fost postata tampenia asta de vreo 2 ori. Prima data intr-un mod jignitor, a doua oara mai civilizat. Am si explicat ca a fost doar o modalitate de a atrage atentia asupra furtului. In partea a doua, aduci in discutie o alta tampenie. Ca s-a dorit prin acel comentariu sa crestem traficul site-ului cu cei din echipa voastra. Asta chiar ca e tare! Urmeaza sa spui ca dupa ce a urcat STR subtitrarea, am copiat-o noi si am reurcat-o, doar ca sa vina aia multi din echipa voastra sa ne faca trafic. Daca sinceri crezi asta, te invit oficial sa nu mai apari pe acest forum.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România