Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:44 pm


*  Reguli forum
Clasamentul jocului Răspunde dacă ştii:
1. Larra = 9 Imagine
2. Kprice = 6 Imagine
3. Redmax = 4 Imagine
3. Shadow = 4 Imagine
4. Nebuna = 3 Imagine
4. Lynch = 3 Imagine
5. ovidiuhanganu = 2 Imagine
6. BRiLi = 1 Imagine

Autor Mesaj
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Joi Mai 20, 2010 9:30 pm
PHANTOM

Bun - Un foarte bun traducator si foarte discret cu persoana lui nu din cauza nick-ului lui dar asa e el
Rau - Un tip de nota 20 cu un comportament ireprosabil fata de toti cei de aici
Sfat - Daca mai muncesti asa de mult o sa ramina doar PHANTOM din tine...in rest multa sanatate si tie si incinta-ne la nesfirsit cu minunatele tale sub.

Si cred ca m-am jucat destul pe aici si sper ca nu am plictisit prea mult topicul asta de ce sa faci asa is uni care au gura mai sparta k mine :biggrin: :biggrin:...hai sa auzim numai de bine pe aici si VINT din PUPA tuturor celor de pe site asta minunat cu stima si respect pt voi Niklai.


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Vin Mai 21, 2010 7:17 am
SHADOW

Bun - Un romantic incurabil bun traducator si un om remarcabil onest si foarte bun la suflet
Rau - Nu vrem sa fi doar o UMBRA printre noi fii mai comunicativ cu noi
Sfat - Si tu esti certat cu sectiunea OLDIES... ramii asa cum esti OM BUN :happy2: :happy2:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Mie Iun 30, 2010 9:33 am
Mi-au tradus pina acuma jumatate din echipa mai am jumatate dar e problema cu aceasta jumatate pt ca nu le plac filmele vechi dar toti sunt oameni finuti si de un caracter aparte nu au spus NU cu toate ca nu sunt incintati de filme OLDIES o fac pt mine si pentru asta le MULTUMESC DIN SUFLET.Cu stima Niklai.


Sus
dya_alice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Mie Iun 30, 2010 3:02 pm
care e faza cu filmele vechi? :hahaha: ca eu n-am inteles :blush:


Sus
Niklai
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Sâm Iul 03, 2010 7:28 pm
Faza e simpla daca esti traducator intri la FILME VECHI iei un sub de acolo care a fost urcat de Niklai il traduci il UPLOAD si uite asa ai facut fericita o lume intreaga care asteapta de ani de zile sub la filme vechi.....MULT SUCCES......A fost greu...eu nu cred...cu stima Niklai.


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 4:03 pm
Al_Mic

Bun - Mereu amuzant :biggrin:
Rau - Mereu intarize/amana cateva titrari :diablo:
Sfat - Mai taie din ele... :hahaha:
:happy2:


Sus
dya_alice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 11:10 pm
Azael

Bun- Multe subtitrari :blind:. Felicitari :bow:
Rau- Nu cred ca exista
Sfat- Ia o pauza(apoi continui subtitrarile :tt2:)


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Sâm Sep 18, 2010 11:26 pm
dya_alice

Bun - e perseverenta
Rau - pune la suflet actele de furt ale plagiatorilor

Sfat - Nu neglija scoala.


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Hai sa ne jucam  |  Scris: Dum Sep 19, 2010 12:11 pm
Shadow

Bun - Great team player, te poti baza pe el
Rau - Lucreaza la si anunta 10 proiecte deodata (bine, si eu fac asta, dar ma rog:P)

Sfat: Hai mai repede cu Takers :diablo:

Si ca sa nu stric jocul:

OZapacita

Bun: Pune suflet in tot ce face
Rau: Pune prea mult suflet in tot ce face
Sfat: Ce-i cu vacanta asta? Hai cu traducerile! Ce daca n-ai timp? :P :love:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România