Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 2:36 am


Autor Mesaj
Phantom
Mesaj  Subiectul mesajului: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 3:30 pm
Poate fi un top sau nu, cum vreti. Eu prefer sa nu fac un top ca imi plac multe si nu pot fi toate in primele locuri.
John Doe, Monk, House, Spartacus: Blood and Sand, V 2009, Smallville, Farscape, The 4400, Heroes, Stargate Sg1, SGU, Eureka, Friends, Joey, Scrubs, Seinfeld, Hex, Lost Room, Riverworld, The masters of science fiction, Doctor Who 2005, Torchwood, Jake 2.0, Star Trek Enterprise, Into the west, Taken Reaper, The Outer Limits, etc


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Dum Noi 21, 2010 3:34 pm
Locul I: Lost, fara discutie :))
Apoi, Friends, Seinfeld, Smallville si multe, multe altele.


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Lun Noi 22, 2010 1:57 am
Uh... Sunt o fana infocata a serialelor :hahaha:
House, Merlin, Bones, Two and a Half Men, Criminal Minds, Desperate Housewives, Chuck, Castle, Smallville, Hellcats, The Mentalist, Being Erica, Cougar Town, Crossing Jordan, Relic Hunter, Friends (chiar acum ma uit la serial, cred, pentru a 8-a oara :hahaha: ), Legend of the Seeker, Heroes, Ghost Whisperer, Charmed, Bewitched, Gilmore Girls, Dharma and Greg, Everybody Loves Raymond, Sabrina the Teenage Witch, Millennium, iar animatii.. Sandy Belle; Sailor Moon, Candy, Candy si Floarea cu 7 culori (Lydie). :crazy:


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Dum Noi 18, 2012 1:42 am
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Prison Break, Lost, Dexter, Supernatural, Breaking Bad, Dr House, The Walking Dead, The Vampire Diaries, Once Upon a Time, Kyle XY, Arrow, Revolution.. :rolleyes:


Sus
Darian
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Sâm Dec 01, 2012 4:38 pm
Seriale preferate? Păi să vedem:

1. Fringe
2. Firefly
3. Heroes
4. Knight Rider
5. Terra Nova
6. Arrow (Keep up the good work!)
7. Leverage
8. House M.D.
9. Prison Break
10. Battlestar Galactica
11. Revolution
12. Walking Dead
13. Sanctuary
14. 24 (Chuck Norris cries like a baby in front of Jack Bauer)
15. Stargate Atlantis
16. Doctor Who
17. Warehouse 13
18. Torchwood
19. Terminator: The Sarrah Connor Chronicles
20. FlashForward
21. V
22. Falling Skies
23. Continuum
24. Star Trek Enterprise
25. The Mentalist

Şi ar mai fi câte ceva dar nu pot spune că sunt favorite.

Apropo, cele de mai sus nu sunt în ordine, ar fi chiar un chin să mă gândesc care ar fi cel mai cel.


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Ce seriale preferate aveti?  |  Scris: Sâm Dec 08, 2012 3:24 pm
Nu fac un top. Imi plac mai multe, printre care, Magic City, Boardwalk Empire, Spartacus, Family Guy, American Dad, Two And A Half Men, Dallas (Oldies, but Goodies :hahaha: :hahaha: ), The Walking Dead etc.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România