Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:03 pm



Autor Mesaj
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Joi Dec 09, 2010 3:31 pm
Ho ho ho!
Eu sunt satul de cliseele de sarbatori, cu urari copiate de la altii sau de pe net.
Eu atat va urez: sa aveti puterea sa aveti incredere in voi. Restul vine de la sine.

Cat despre poze, poate dupa ce o sa ajung in orasul natal, pe 24 decembrie, seara, si o sa ma astepte parintii in prag ca in colinda lui Fuego.


Sus
adinaeucriss
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Joi Dec 16, 2010 6:42 pm
Bradul este de anul trecut, anul asta nu am cumparat, inca ma mai gandesc daca iau unul natural sau artificial.
Imagine
Sarbatori fericite si calduroase alaturi de cei dragi!
Anul Nou sa va prinda optimisti, sanatosi si cu sperante de vremuri bune si fericire!


Sus
BRiLi
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Vin Dec 17, 2010 8:38 pm
Sarbatori fericite! Sa ne auzim cu bine la anul! :v:


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Vin Dec 17, 2010 10:57 pm
Sarbatori linistite tuturor. :yes:


Sus
dya_alice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Sâm Dec 18, 2010 8:35 pm
Inca n-am facut bradul, asa ca va arat poza mai tarziu, dar va urez de pe acum, ca Mosul sa va aduca tot ce vreti. :biggrin:
Imagine
Deci, sarbatori fericite tuturor! Imagine


Sus
SorinIonescu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Joi Dec 23, 2010 8:13 pm
bai3tzash scrie:
Ho ho ho!
Eu sunt satul de cliseele de sarbatori, cu urari copiate de la altii sau de pe net.
Eu atat va urez: sa aveti puterea sa aveti incredere in voi. Restul vine de la sine.


Subscriu.
Mai degrabă imi stârneşte interes Ziua Recunoştinţei decat Sarbatorile de Iarnă. Dar mă rog, dacă asta "se poartă", vă urez şi eu sărbători cu cât mai puţine nerealizări, cât mai puţin scandal şi cât mai multe zâmbete pe frumoasele voastre feţe. That sounded gay?! :cry: Anyway, e din inimă.
Nu vă arăt bradul că-mi dă nepoţica peste ochi după.


Sus
streszau-el padrino
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sarbatori fericite tuturor!  |  Scris: Vin Dec 24, 2010 1:29 pm
La multi ani si Sarbatori Fericite intregii echipe Subtitrari-Noi.ro si tuturor cinefililor. :clap2: :happy2:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România