Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:06 am



Autor Mesaj
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 1:43 pm
"da poi aja sunteti toate" Hmmm, ok, nu generalizezi. Ma refeream la faptul ca some of us actually get one we want and we ain't left with the dreams :P


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 1:45 pm
ZmuahBoY scrie:
claro :dirol: hai sa ne dam in barci in limbi straine :crazy:

am inteles...n-are rost. uatevar


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 1:48 pm
ZmuahBoY scrie:
vezi ca ejti fata deshteapta ;) offtopic

off what topic ?:))


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 2:09 pm
ZmuahBoY scrie:
eu prefer sa imi vad de joaca mea:)) stii ca sunt satul de vorbitori de sus

Ultimul lucru pe care vreau sa-l fac pe forumul asta este sa "vorbesc de sus" (ar trebui sa ma sui pe scaunel, sunt prea mica de inaltime si nu am niciunul la indemana :P )Am spus doar sa nu generalizezi si te-ai suparat aiurea. Nu am apucaturi de feminista, stai linistit; si stiu ca glumeai. Chiar n-am dispozitie sa ma cert cu nimeni.


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 2:15 pm
ZmuahBoY scrie:
nici eu dar se pare ca ejti singura de aici care a inteles ca glumeam ....cum am spus si in postul de mai devreme daca nu vroiam sa glumesc va numeam profitoare sau te miri ce dar cum am mai spus ejti singura care a inteles :)

Las' ca te iarta si OZapacita, doar ai ditai avataru' in onoarea ei :P


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 4:42 pm
Larra scrie:
Atatea promisiuni de tricouri, nu-mi mai cumpar haine la vara. :bananadance:


Din ce-mi amintesc, tricourile sunt expediate prin Poșta Română, care nu e renumită pentru promptitudinea ei, așadar cred că la vară vei rămâne câteva zile fără haine... să ne trimiți și nouă poze. :rolleyes:

Larra scrie:
te articulez :crazy:


Kinky zici? Să știi că-mi plac articulațiile de genul ăsta. :dirol:

Larra scrie:
OZapacita scrie:
Nu, cu fetele :love: :coolio:

Thank you :clap2: Pe el il taiem de pe lista invitatilor de ziua noastra. :tease:


Da, asta nu e important. Oricum mie-mi plac „petrecerile” de după, așa că ne vedem în „culise” la final. :tt2:

OZapacita scrie:
Ei, acu vii tu cu detalii, sa ne sperii ca ne-ar papa tot banii :cry: "pa benzol". Lasa-ne sa visam :rolleyes:


Nu fi imparțială! :bangin: Eu știu că mașina „papă” dar mai trebuie să „pap” și eu, doar nu vreți să fac foamea. :confused:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 5:12 pm
N-am timp de un raspuns mai elaborat, trag doar o concluzie. Mai bine, in loc de gambler ti-ai spune playa' :P Tot cam acelasi lucru pe de-o parte, total altceva pe de alta parte. I did stand warned de catre OZapacita...shoul've listened.


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 5:16 pm
Cred că... mă bagi total în ceață. Aștept varianta extended a răspunsului. :biggrin:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 11:40 pm
gambler scrie:
Cred că... mă bagi total în ceață. Aștept varianta extended a răspunsului. :biggrin:

Pai, iti plac "articulatiile", "petrecerile de dupa" si pozele in eventualitatea in care Posta Romana lives up to its reputation. Deci. Ma gandeam ca ar fi mai adecvat sa iti spui playa' (vroiam sa caut o def in urban dictionary, dar ma tem ca nu sunt intru totul de acord cu ce scriu oamenii aia p'acolo) decat gambler. Tot un soi de "jucator" ai fi. :biggrin:


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Sâm Mar 13, 2010 11:04 am
Nu sună rău playa', dar deja mi-am făcut o reputație de playa' cu gambler, nu mai iau de la început. Tu nu ești deloc „jucătoare”?


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România