Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 11:51 am



Autor Mesaj
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Joi Mar 11, 2010 11:04 pm
Hei, voi două, traduceți în numele meu (adică tot ce traduceți, semnați gambler) și vă dau eu tricouri cu „I need ă boyfriend...” scris pe față și „i need gambler” scris pe spate, cu litere negre pe roz sau invers.

PS: Larra, cine a promis de alea cu dex? :biggrin:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Joi Mar 11, 2010 11:07 pm
OZapacita scrie:
Ar fi culmea sa apara scris pe ele ambele site-uri. :bananadance: :bananadance:


hmmm...ce ar fi rau in asta?


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Joi Mar 11, 2010 11:10 pm
gambler scrie:
Hei, voi două, traduceți în numele meu (adică tot ce traduceți, semnați gambler) și vă dau eu tricouri cu „I need ă boyfriend...” scris pe față și „i need gambler” scris pe spate, cu litere negre pe roz sau invers.

PS: Larra, cine a promis de alea cu dex? :biggrin:

:biggrin: Daca imi faci unul cu "I don't need a boyfriend" pe fata si cu "especially not a gambler" pe spate semnez cu numele tau (dar te risti? :tease: )

Alea cu Dex se fac special pentru mine. :P


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Joi Mar 11, 2010 11:48 pm
Nu-i bine așa, m-am gândit altcumva, pe față scris „i wanna party with gambler in Bora-Bora” și pe spate ”NOW!”. Deal? :yes: :yes: :yes:
Hehe, lasă numeralele alea deoparte că nu-mi dau bine la imagine :dirol:, pe lângă că sunt roz mai tre' să mă și numeri, ha? :diablo:
Păi da, se fac special pentru tine, dar noi cum suntem traducători și sharuim ce putem, poți să-mi dai și mie de alea cu dex că nu mă supăr. :wub:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 12:07 am
Larra, gambler al nostru e cam bandit. Vezi, poate reuseste sa te "traduca". Nu-i permite asta. :happy2:


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 12:35 am
Bhă, tu ții cu ursu'? :closedeyes:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 9:10 am
gambler scrie:
Nu-i bine așa, m-am gândit altcumva, pe față scris „i wanna party with gambler in Bora-Bora” și pe spate ”NOW!”. Deal? :yes: :yes: :yes:
Hehe, lasă numeralele alea deoparte că nu-mi dau bine la imagine :dirol:, pe lângă că sunt roz mai tre' să mă și numeri, ha? :diablo:
Păi da, se fac special pentru tine, dar noi cum suntem traducători și sharuim ce putem, poți să-mi dai și mie de alea cu dex că nu mă supăr. :wub:

Atatea promisiuni de tricouri, nu-mi mai cumpar haine la vara. :bananadance: Si nu te numar, te articulez :crazy:
Sharuim ce putem, da, cu sau fara voia voastra :tt2:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 9:13 am
OZapacita scrie:
Nu, cu fetele :love: :coolio:

Thank you :clap2: Pe el il taiem de pe lista invitatilor de ziua noastra. :tease:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 12:14 pm
OZapacita scrie:
Fata, are Audi A6, simpatica rau masina, il chemam :biggrin: ca poate pana atunci se cuminteste. :dirol: Poate ne da masina sa-l plimbam o tura.

A seis, huh? :P Cum spunea ilustrul DeRay Davis, sneaky women :sneaky:


Sus
Larra
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Discutam discutii  |  Scris: Vin Mar 12, 2010 1:29 pm
ZmuahBoY scrie:
da poi aja sunteti toate :)) vreti bani si masini :)) :wub: si la sfarsit ramaneti cu visele :diablo:

:ike: Eu nu as generaliza daca as fi in locul tau :P


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România