Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 12:50 pm



Autor Mesaj
felixuca
Mesaj  Subiectul mesajului: CADOU... "Soare in Miez de Noapte"  |  Scris: Mar Iul 06, 2010 2:10 pm
Pentru cei care doresc sa citeasca si... altceva in afara de subtitrari, am un mic cadou.

Am dedicat un an jumatate acestui proiect, printre picaturi... asa ca sper sa va placa... Enjoy :*)

http://www.scribd.com/search?cat=redesi ... q=felixuca

(Primesc cu placere reclamatii :oops: )


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CADOU... "Soare in Miez de Noapte"  |  Scris: Mar Iul 06, 2010 6:31 pm
Felicitari. A durat o vesnicie pana sa ma lase sa downloadez pdf-ul, capitol cu capitol. :hahaha:


Sus
felixuca
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CADOU... "Soare in Miez de Noapte"  |  Scris: Mar Iul 06, 2010 9:35 pm
Ugh... cu asta nu prea am ce face... Iti dai seama cat dura sa il urc pe tot unit? Cosmar! Dar sarumana ca te-ai obosit sa-l descarci :biggrin:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CADOU... "Soare in Miez de Noapte"  |  Scris: Mar Iul 06, 2010 9:36 pm
La cum am vazut ca traduci filme si poezii, era culmea sa nu iau si cartea.
Sper ca e faina. :biggrin:


Sus
Nebuna
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: CADOU... "Soare in Miez de Noapte"  |  Scris: Mar Iul 06, 2010 11:54 pm
Felicitari si din partea mea.

Am citit putin din capitolul 2. Pare destul de interesanta. Maine am sa printez toate capitolele. Totusi, cate capitole vor fi in total? :D


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România