Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Sâm Apr 20, 2024 2:17 pm



Autor Mesaj
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 11:06 am
Salut, sunt Jimmy_X si sunt administratorul site-ului de filme blablabla.ro (Portal, in dezvoltare, de postere, trailere HD, reviewuri, forum; totul despre film)

Dupa cum spune si anuntul, caut colaboratori pentru traduceri trailere la zi (blablabla.ro/Trailers/). Este o munca voluntara, dar sper printre voi sa existe si pasionati/cinefili intr-atat sa o faca benevol, site-ul fiind unul non-profit creeat din pasiunea pt. film.

La fel caut si cunoscatori de PHPBB si Wordpress care alaturi de traducatorii de trailere sa formez o echipa blablabla.ro.

Cei care vor, se pricep la ceva din ce am enumerat mai sus si pot zilnic sa fie prezenti ii rog a-mi trimite un mail pe administrator@movienews.ro

Multumesc pt. atentie si Subtitrari-noi.ro


Sus
Kprice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 4:30 pm
Eu stie toate cele enumerate mai sus, numai ca nu subscriu "termenilor si conditiilor". :lol: :mrgreen:
Din pacate stau cam rau cu timpul liber. :?
P.S.-mai usor cu reclama, da? ;)


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 8:38 pm
Pai reclama e pe site destul de mult, ca tot m-ai luat cu "P.S." (link-urile la trailere) :D si am si cerut voie sa pun acest anunt ;)
Pai spune-mi cam ce ti-ar place sa faci, dintre toate, si cat de disponibil poti fi. "Termene si conditii" sunt acolo unde e vorba de angajament, aici e vorba de colaborare si placerea de a fi cinefil, cum e si cu titrarile.
Convins? :geek:


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 9:46 pm
:?


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 9:58 pm
Am deviat complet de la subiect. Nu aveam de unde sa stiu, cum nici de tine nu sunt cert ce esti :D Scuze.


Sus
hokage33
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mie Noi 04, 2009 10:25 pm
Kprice, ce esti ca ma faci curios? :D


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Joi Noi 05, 2009 9:52 am
Ori acest thread e luat la misto ori nu aveti optiunea de PM activata...

Multumesc...


Sus
Kprice
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Sâm Noi 07, 2009 3:26 pm
Jimmy_X scrie:
Ori acest thread e luat la misto ori nu aveti optiunea de PM activata...

Multumesc...


Nu-i luat la misto, da' mai glumim si noi, ce sa facem? :mrgreen:
Referitor la intrebarea ta, cum am mai zis, nu prea dispun de timp, so... poate altcineva... anybody? :mrgreen:


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Lun Noi 09, 2009 10:26 am
Any1? :?:


Sus
Jimmy_X
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voluntariat traducatori "la casca"  |  Scris: Mar Noi 10, 2009 12:10 pm
Nici macar ca editori de review-uri niciunu` ? :ugeek:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România