Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:55 pm



Autor Mesaj
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Traducători și producători de mașini  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:05 am
Probabil că mulți dintre voi vă întrebați cine ne plătește ca să facem așa multe traduceri. Iată că a venit timpul să vă dăm răspunsul, echipa noastră e întreținută de maestrul BMC care deține o fabrică de autocare, așadar are un cont cu multe zerouri. Salariile sunt confidențiale și foarte grase, câteodată mai dau pe afară. :bananadance:

Imagine
Imagine


Sus
al3x04
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Traducători și producători de mașini  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:41 am
Are greptate gambler, eu sunt absolut coplesit de banii pe care ii iau mai ales ca sunt la o varsta atat de frageda. :yes: :hahaha:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Traducători și producători de mașini  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 3:02 pm
Vedeti ca poate ne si crede lumea :hahaha: :hahaha:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Traducători și producători de mașini  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 3:16 pm
Am trecut fata, si or zis ca am primit 3 masini. Nu stiu care s-o aleg :rolleyes:


Ataşamente:
bmw3.JPG
bmw3.JPG [ 57.82 KiB | Vizualizat de 10466 ori ]
bmw2.JPG
bmw2.JPG [ 46.21 KiB | Vizualizat de 10466 ori ]
bmw1.JPG
bmw1.JPG [ 19.05 KiB | Vizualizat de 10828 ori ]
Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Traducători și producători de mașini  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 4:19 pm
Eu doar cu asta m-am ales, nu stiu de ce :confused:
Imagine


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România