Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 6:16 pm



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Dobitoci in trafic  |  Scris: Lun Noi 11, 2019 1:42 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
M-am gandit sa inaugurez acest topic pentru toti cei care au evenimente in trafic. Toti ne intalnim cu cretini, stupizi, retarzi si/sau golani in trafic. Aici puteti sa povestiti intamplarile prin care ati trecut.
O sa incep eu.
Zilele trecute mergeam pe strada Barca dinspre str. Margeanului catre Calea Rahova (pentru Bucuresteni). Este adevarat, mergeam incet, abia plecasem de pe loc. M-a depasit un dobitoc cu masina cu numarul de inmatriculare B 122 GBI, care m-a blocat in trafic. A virat jumatate dreapta in fata mea si apoi a oprit. Individul parea foarte agitat, strigand ceva pe jumatate iesit pe geamul portierei. Am deschis geamul si l-am intrebat ce doreste apoi el a defecat ineptii de genul: "De ce nu semnalizez?". A incercat sa ma pacaleasca, sa ma faca sa cred ca are si putin creier pe langa tarate, cu replica: "Hyundai-ul asta nu are semnalizare?". I-am explicat dobitocului ca mergeam drept si ca nu este necesara semnalizarea (Poate masina stupidului este prevazuta cu vreo semnalizare speciala pentru mersul incet). A invocat apoi faptul ca s-a temut sa ma depaseasca ca nu cumva sa virez eu stanga si sa ne lovim?! Cat de prost poate sa fie? (intrebare retorica). I-am spus rahatelului ca daca viram stanga cand ma depasea ar fi fost vina mea, iar acesta (rahatelul) a tinut neaparat sa ma contrazica, zicand ca daca as fi virat stanga cand m-ar fi depasit ar fi fost vina lui pentru producerea accidentului "pentru ca ma depasea"! Alo, Politia Romana, cum dati permisul la toti cretinii?
Atasez un print screen facut dupa filmarea camerei de bord (daca e cineva interesat cumva). Poate il recunoaste cineva pe dobitoc.
Daca e vreunul dintre voi politist, detin si filmarea blocarii in trafic si discutia cu dobitocul.

Ataşamente:
dobitoc in trafic.png
dobitoc in trafic.png [ 426.75 KiB | Vizualizat de 8558 ori ]

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 14 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România