Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 7:45 pm



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Rosa-Team  |  Scris: Sâm Sep 19, 2015 10:23 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Cum poti sa sustii ca "uploaderul in cauza n-a facut-o intentionat"? Uploaderul in cauza a sters autorul traducerii si a inlocuit cu rosa-team.ro! Nu intr-un singur caz, ci cam in tot ce a urcat la voi pe site. Si face asta in continuare!
Imi permit sa comentez ca o concluzie ca, in ciuda lipsei de timp, cineva ar trebui sa verifice si sa editeze subtitrarile in care ne sunt sterse creditele si inlocuite su rosa-team.ro. In fiecare zi la voi pe site se urca asemenea subtitrari. Si sunt aproape sigur ca nu doar traducerile noastre, ci si cele care apar pe subs.ro sau titrari.ro sunt urcate la voi cu autorii stersi si inlocuiti cu rosa-team.ro. Asta este specific site-urilor mici si nesemnificative, care incearca sa arate userilor ce multi si buni traducatori au ele. Sunt sigur ca rosa-team nu face parte dintre acestea din urma. Va trebui insa sa dovediti contrariul...
Deocamdata, nu dovediti decat ca la voi pe site anumiti "useri" sterg autorii si ii inlocuiesc cu rosa-team.ro, iar staff-ul permite in continuare aceasta golanie.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
dementozaur
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Rosa-Team  |  Scris: Mar Sep 29, 2015 11:20 am
A ajuns ăsta ultimul site de filme online...
Din cauza virușilor și a numărului mare de reclame ( pop-up-uri și adds ) sunt nevoiți să scrie:
Pentru a viziona un film aici, nu daţi datele personale, nici bancare, indiferent ce player vi le cere.

Am dat și eu de curiozitate play la filmul Hidden 2015. Mi-a deschis filmul ? Nu.
Pe lângă fereastra nouă cu reclamă la biliard online, mi s-a deschis și un tab nou cu ceva reclamă la un blog.
Bravos :happy2:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Rosa-Team  |  Scris: Mar Sep 29, 2015 7:05 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Desigur, in buna traditie rosa-team, in blogul respectiv era sters numele autorului si era trecut rosa-team.ro :crazy:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
dani67
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Rosa-Team  |  Scris: Mar Sep 29, 2015 8:46 pm
:biggrin: E o vorbă:
dacă arăţi cu degetul spre cineva, nu uita că celelalte trei degete arată spre tine.

Faceţi proba, dacă nu mă credeţi. :)


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România