Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Mar 19, 2024 11:39 am



Autor Mesaj
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 11:54 am

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
Avocatul31 a plecat in nemurire, probabil a plecat pentru ca sa traduca pentru ingeri.

Proiectul "subtitrari-noi.ro" va continua in memoria lui, un proiect in care a investit foarte multa pasiune vreme de peste 20 de ani.

Donatiile se for mentine in continuare pentru plata lunara a chiriei serverului si pentru echipa de traducatori.

Contul nou pentru donatii este: RO57BREL0005506759700100 cont Revolut pentru Romania, iar pentru international LT883250037862113827 (SWIFT REVOLT21)

Pentru alte detalii va stau la dispozitie prin PM.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
danny_costa
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 2:15 pm

Membru din: Mie Iun 28, 2017 8:43 am
Mesaje: 8

Neconectat
Transferat!
Sper ca aprecierile mele pentru toti traducatorii, uploaderii si sincronizatorii SN sa fie impartasite de cati mai multi "beneficiari" ai muncii lor - munca deloc usoara si facuta doar din pasiune, deci cu atat mai mult de admirat.

Si ca o sugestie: poate ar trebui gandit un sistem de donatii un pic mai detaliat (respectiv pentru fiecare download)....in fine, merita o discutie mai larga (cu cat mai multe pareri, cu atat mai bine)


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 4:49 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
danny_costa,mersi mult pt donatie,din pacate nu se poate face sistem de donatie pt numarul de donloadari,sau pt conectare,ca o sa traga toti din regie unde e totul moca.daca ai alte idei suntem deschisi la orice.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
ana.henriette
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 5:10 pm
Subtitrari-Noi Team

Membru din: Sâm Dec 02, 2017 11:33 pm
Mesaje: 149

Neconectat
Multumesc frumos pentru toate traducerile facute, fiecare este cate un mic cadou pentru userii site-lui.
Ne faceti zilele mai frumoase.
Donat si eu.


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 5:27 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
ana.henriette :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 9:43 pm
Donator SNTeam

Membru din: Mar Oct 29, 2019 9:13 am
Mesaje: 35

Neconectat
Bună seara tuturor !
Multumirii tuturor celor care,prin munca lor ,ne bucură pe noi,cei iubitori de ...filme și seriale !Multumiri pentru că ne suportati ,atunci când devenim insistenti ,când ne lamentam că nu apare mai repede subtitrarea ,etc...Țin să multumesc și lui Robi,chiar dacă nu mai este printre noi ,poate de acolo de sus -citește .
Am donat !


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Lun Oct 11, 2021 9:54 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
MERSI MULT c10f22, :clap2: :bow:

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
danny_costa
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Oct 12, 2021 1:29 pm

Membru din: Mie Iun 28, 2017 8:43 am
Mesaje: 8

Neconectat
Godfather scrie:
danny_costa,mersi mult pt donatie,din pacate nu se poate face sistem de donatie pt numarul de donloadari,sau pt conectare,ca o sa traga toti din regie unde e totul moca.daca ai alte idei suntem deschisi la orice.


Daca nu se poate face pe sistem de download, macar cate o campanie de premiere de sarbatori pentru "truditorii" de aici: de Craciun, Paste, Ziua femeii, 1mai....


Sus
Godfather
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Mar Oct 12, 2021 3:06 pm

Membru din: Mar Iun 20, 2017 6:06 pm
Mesaje: 135

Neconectat
incerc sa fac o strangere de fonduri in fiecare luna ,macar,400-500 de lei daca se aduna tot e un stimulent.

_________________
https://t.me/pump_upp


Sus
c10f22
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Donatii Subtitrari-noi.ro  |  Scris: Vin Oct 29, 2021 12:32 pm
Donator SNTeam

Membru din: Mar Oct 29, 2019 9:13 am
Mesaje: 35

Neconectat
Bună !Îmi propun s-o fac lunar !


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România