Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Mar 19, 2024 6:16 am



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Mar Iul 08, 2014 10:45 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Avand in vedere ca multi traducatori s-au lasat de tradus, multi nu mai dau niciun semn de viata si multi nu mai traduc, anunt ca suntem in cautare de traducatori si sincronizatori.
Daca credeti ca puteti ajuta acest site, astept pm. :rolleyes:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
christylove
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Sâm Ian 24, 2015 2:46 pm
Mai este valabil?Mi-ar placea mult sa ajut la traduceri.Stiu limblie straine engleza si spaniola.Sunt disponibila intre orele 15:00 si 19:00.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Sâm Ian 24, 2015 9:22 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Sigur ca este valabil. Daca nu a luat legatura cu tine niciun traducator din echipa noastra, pot sa-ti ofer eu cateva sfaturi/sugestii.
In ce priveste timpul, traduci cand poti, fara nicio presiune. De asemenea, traduci ce vrei.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Kelly
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Sâm Feb 14, 2015 9:51 am
Salut, as vrea tare mult sa fac subtitrari pentru filme. Momentan studiez Traducere si Interpretare la facultate si cunosc foarte bine engleza si italiana. Ma uit foarte des la filme fara subtitrare si le inteleg aproape 100%. Mi-as dori sa intru in echipa voastra :)


Sus
Kelly
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Dum Feb 15, 2015 7:58 am
As vrea sa stiu ce trebuie sa fac... unde sa caut scriptul, cum imi aleg filmele, fiindca pot incepe chiar de azi. Subtitrarea se scrie in Word?


Sus
Kelly
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Dum Feb 15, 2015 12:27 pm
Multumesc mult pentru sfaturi, mi-am luat Subtitle Workshop si ma uit ce film sa-mi aleg.


Sus
Kelly
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Dum Feb 15, 2015 12:29 pm
La ce sectiune de pe forum intru ca sa vad ce si-au ales ceilalti?


Sus
FL0RIN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din echipa Subtitrari-noi Team?  |  Scris: Mar Mar 24, 2015 2:08 pm
Vreau sa ma alatur si eu echipei de traducatori.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România