Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Apr 25, 2024 9:52 pm



Autor Mesaj
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 8:38 am
De data asta chiar unul din admini/moderatori a sarit calul.
259
00:16:34,868 --> 00:16:39,868
<b><font color="#ff0000">Suntem o echipa mica,

care furam traduceri</font></b>

260
00:16:39,893 --> 00:16:44,893
<b><font color="#ff0000">de la http://www.subtitrari-noi.ro

si le urcam pe alte site-uri.</font></b>

Asta este trecut in subtitrare la Primeval New World S01E04, fata de mesajul original :
259
00:16:34,868 --> 00:16:39,868
<b><font color="#ff0000">Ne cerem scuze, dar pe aceastã cale
vrem sã protestãm</font></b>

260
00:16:39,893 --> 00:16:44,893
<b><font color="#ff0000">împotriva comportamentul echipei
http://www.subtitrari-noi.ro.

De data am scris doar doua linii , IN CARE NU V-AM ACUZAT DE NIMIC.
Voi chiar nu vreti sa intelegeti ca nu avem nimic de a face cu "furtul" subtitrarilor voastre si urcarea lor pe subs.ro?
De ce nu ati sters liniile si gata! De data asta voi sunteti cei care ne jigniti fara nici un motiv.

Claudius alias claus68


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:07 am
Este ok, nu te-am acuzat de nimic, eu doar am intrebat. Te rog sa nu te superi pe mine.
Eu sunt cel care a urcat subtitrarile, este drept ca nu cu nick-ul meu si nici de pe IP-ul meu, deci este exclusa varianta unui uploader "extern" si ca modificarile sa fie facute de el.
Deci ramane varianta spusa de mine, adica admin/moderator, nu stiu sigur ce este, de la voi.
Si nu a sters cele 2 linii, le-a edit, ele exista inca in subtitrari.


Ultima oară modificat de claus68 pe Joi Noi 22, 2012 9:09 am, modificat 1 dată în total.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:08 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am gasit un mesaj off-line de la Tanarul simpatic in care ma intreba daca am urcat noi Primeval cu nick-ul lui. Nu el a urcat. Asta inseamna ca mai aveti si alti prieteni in afara de noi. S-a editat, asa ca nu vad rostul acestui topic, cu atat mai mult cu cat titlul este jignitor. Va fi sters.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:10 am
Avocatul31 scrie:
Am gasit un mesaj off-line de la Tanarul simpatic in care ma intreba daca am urcat noi Primeval cu nick-ul lui. Nu el a urcat. Asta inseamna ca mai aveti si alti prieteni in afara de noi. S-a editat, asa ca nu vad rostul acestui topic, cu atat mai mult cu cat titlul este jignitor. Va fi sters.


Nick-ul sub care am urcat subtitrarile a fost vlad, cu v mic, nu cu V de tipar, cum aparea inainte la uploader.


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:28 am
Kprice scrie:
Ok, Avo, şterge topicul după ce va citi şi claus ce vreau să-i spun.
Cât timp n-o să vrei sau pur şi simplu n-o să poţi pricepe că atâta timp cât TU şi X, şi Y sunteţi afiliaţi unui anumit site, indiferent care, subscrieţi IMPLICIT deciziilor luate de respectiva conducere, decizii care se regăsesc şi printre cele luate pe acest site, adică ştergerea echipei, respectiv link-ului spre site (ne supunem toţi aceloraşi reguli), nu ai ce comenta şi nu poţi să te pretinzi nedreptăţit de noi! Pricepe odată! Dacă nu, să nu te mai văd postând pe aici.

P.S. - CÂT DE IPOCRIT POŢI FI??? Urli pe chat că nu vrei ca subtitrările tale să apară la noi, dar le urci SINGUR, cu alt nick???


Am inteles asta, nu va mai cer sa nu imi urcatii subtitrarile pentru tot nu are rost, dar ma doare sa vad ca eu personal sunt acuzat de un lucru pe care nu l-am facut nicidata.
Am urcat subtitrarile altora, dar numai pe cele pe care le-am sincronizat eu si niciodata nu am sters creditele celor care le-au facut.
Si de data asta chair nu aveti ce sa imi reprosati, nici macar nu era trecut link catre site-ul respectiv, doar echipa din care facem parte.
Nici macar link spre addic7ed nu era trecut.
Si poate sunt ipocrit, dupa cum spui tu, dar asa am ales sa protestez eu.


Sus
claus68
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:29 am
Kprice scrie:
P.P.S. - Să vezi câtă bunăvoinţă avem. Lăsăm topicul până la urmă, dar l-am redenumit cu un titlu politicos. Titlul pe care l-ai ales tu, ar fi atras un disable pe orice forum. Încă suntem toleranţi... dar nu la nesfârşit.



Imi pare rau, am scris la "nervi" , imi cer scuze inca o data si multumesc.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemulţumire  |  Scris: Joi Noi 22, 2012 9:40 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
claus68 scrie:
Am urcat subtitrarile altora, dar numai pe cele pe care le-am sincronizat eu si niciodata nu am sters creditele celor care le-au facut.


Acelasi efect, claus. Subtitrarile urcate de tine au fost editate de adminii subs si s-a scos linia cu site-ul si echipa.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 24 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România