Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 4:11 pm



Autor Mesaj
CucuBau
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Mie Oct 31, 2012 10:59 am
Si unde ar fi insulta in cele spuse de mine? Nu am voie sa imi exprim o parere? Da, comportamentul tau este al unei copile razgaiate. Cu scos limba la tot pasul, cu strambat si maimutarit. Nici fiica-mea la 3 ani nu se maimutareste atat. Ce ai vrea sa spun, ca e comportament de om matur?! Nu-ti convine ca se glumeste pe tema asta? Ghinion, nu te mai maimutari si vei vedea schimbarea. Imi aduc aminte de cineva care si-a luat jucariile si a plecat pentru ca dupa ce i s-a atras atentia in repetate randuri sa nu mai scrie cu roz, i s-a cam dat un ultimatum. Iti aduci aminte? Ai schimbat ceva? Doar site-ul. :) Si sa nu-mi vii ca nu esti asa in viata de zi cu zi pentru ca eu nu cunosc persoana din viata de zi cu zi, judec dupa comportamentul de aici. Zici de Dani ca se milogeste, pentru ca se maimutarea, ca tine, pentru ca te imita? :) Si daca mie concluziile tale mi se par complet halucinante, care e problema? Iarasi, unde e insulta? Am rezolvat mai multe decat credeti voi, nu in sensul la care va gandeati voi, dar asta e treaba noastra. Tu, in afara discutiilor din interior, tragi niste concluzii complet eronate, complet pe langa, ce ai vrea sa spun, ca-s pertinente?
Prapastia s-a adancit cand ati inceput voi sa aruncati cu vorbele si cu insultele, totul a fost ca urmare a ceea ce ati facut voi. Culmea, o abordare civilizata, o reclamatie civilizata la noi pe forum ar fi rezolvat mai multe. Dar voi nu ati vrut sa rezolvati o eventuala plagiere, un eventual furt, nu? Ati vrut sa profitati la maxim de intamplare. :)
Insinuarile alea s-or fi bazand pe ceva. :) Dar nu e treaba mea sa lamuresc spusele altora. Asa ca nu stiu de ce imi vii MIE cu asta.

Cat in ce priveste injuraturile... Sincer? Trebuia minim un avertisment pentru injuraturile de mama. Era minimul de bun simt. Eu te asigur ca daca injura cineva in halul in care s-a facut la voi de DOUA ori, lua direct ban. Oricine ar fi fost. Daca insultele personale le mai permit, injuraturile de mama intrec orice masura si orice limita a bunului simt, asta sa fie clar. Dar voi nu ati avea verticalitatea de a face asa ceva, din teama de adminul de pe filelist sau cine stie din ce alte motive. In fine, nu ma voi cobori la nivelurile permise de voi in ultima vreme aici, asa ca imi cam iau talpasita si imi vad de ale mele, de a face bani din ceea ce a inceput ca un hobby.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Fac traducătorii grevă sau nu?  |  Scris: Sâm Noi 03, 2012 8:13 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am citit undeva ca cineva "de dincolo" se apuca de tradus pe bani. Ii doresc succces si traduceri mult, mult mai bune. :crazy:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România