Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Sâm Apr 27, 2024 4:21 pm


Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Sâm Apr 06, 2013 8:43 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Si tu poti sa ajuti www.subtitrari-noi.ro.
Cunosti limba engleza si limba romana? E suficient pentru a fi traducator in echipa noastra. Iti dam noi programe si te invatam cum sa le folosesti.
Stii sa sincronizezi? Ne poti ajuta ca sincronizator in cadrul echipei.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
cenaart
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Joi Mai 16, 2013 3:12 pm
Interesting! :rolleyes: Chiar m-ar interesa ce fel de programe sa folosim?! Ma refer aici pentru traducatori!! :)


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Joi Mai 16, 2013 8:13 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
viewtopic.php?f=18&t=13306

Cred că astea sunt cele mai folosite.


Sus
cenaart
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Joi Mai 16, 2013 8:31 pm
Multumesc,LionKing :v: Nu stiam de topic-ul asta,sfaturile sunt utile,programele le aveam pe amindoua! Thanks anyway :bow:


Sus
Ted
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Vin Mai 17, 2013 6:52 am
Credeai ca primesti programe care traduc singure? :hahaha:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Vin Mai 17, 2013 1:00 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Repet rugamintea adresata celor care cunosc limba romana si limba engleza de a ni se alatura echipei de traducatori. De asemenea, invitatia este adresata si traducatorilor mai vechi, independenti sau nemultumiti de echipa din care fac parte.
La fel si cu cei care stiu sa sincronizeze. Pot sa ne ajute cu sincronizari in cadrul echipei noastre de sincronizatori. :)
Marele avantaj ar fi ca ar avea privilegiul de a fi coechipieri cu Kprice :blush:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Dum Mai 19, 2013 8:14 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am scos niste traducatori din echipa. Unii mi-au confirmat ca s-au lasat de tradus, altii au spus ca se retrag pana dupa examenul de bacalaureat, iar de altii nu mai stiu nimic. Nu mi se pare corect fata de traducatorii activi ca cei care, de exemplu, nu au tradus nimic de sase luni, sa fie la echipa. Urmeaza sa fie si altii scosi, despre care nu mai stiu nimic si care nu au mai tradus nimic de vreo 5 luni, si nici nu au mai luat legatura cu noi.

Sper ca locul lor sa fie luat de acei cativa care sunt pasionati de subtitrari, care vor sa traduca in cadrul echipei noastre. Daca exista doritori, astept mesaje pe forum :)

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
InceptioN
Mesaj  Subiectul mesajului: As vrea sa fac parte din echipa  |  Scris: Lun Apr 21, 2014 3:50 pm
Avocatule, eu chiar imi doresc sa fac pare din echipa subtitrari-noi, ti-am trimis un PM cu mai multe detalii!


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Vrei sa faci parte din cea mai buna echipa?  |  Scris: Lun Apr 21, 2014 5:26 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Acum am raspuns la el. Bine ai venit in echipa :biggrin:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România