Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Mar 19, 2024 8:34 am


Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Mie Feb 03, 2010 9:10 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Daca aveti sa-mi adresati vreo intrebare, aici este locul in care o puteti face. Doar sa nu va inghesuiti. :lol:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Mie Feb 03, 2010 11:39 pm
Am eu o întrebare, câte fire albe ți-a scos echipa până acum? :lol:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Lun Feb 08, 2010 12:34 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Fetelor le plac barbatii usor grizonati, asa am auzit. :lol: Ar trebui sa-l promovez.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Lun Feb 08, 2010 6:24 am
Modelator? :X


Sus
persana
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Lun Feb 08, 2010 8:04 pm
cate fire de par alb ti-am scos eu personal, miau?Imagine


Sus
ovidiuhanganu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Joi Feb 18, 2010 9:51 pm
vreo sansa sa se traduca The Devil and Daniel Webster?


Sus
patty
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Joi Apr 29, 2010 5:21 pm
Avocatul31 scrie:
Daca aveti sa-mi adresati vreo intrebare, aici este locul in care o puteti face. Doar sa nu va inghesuiti. :lol:


Buna!

As vrea si eu sa stiu

cum procedeaza cineva care vrea sa se alature echipei de traducatori pentru subtitrarile peliculelor?

cui ar trebui sa se adreseze?

eu, sunt noua pe forum, si nu stiu daca s a mai rasp. la aceste intrebari.

cei care fac parte din echipa de traducatori sunt platiti pentru actv lor sau o fac benevol?

Mersi pt un eventual raspuns!

O seara frumoasa!


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 10:29 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
T-am trimis pm :) Te asteptam alaturi de noi.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
tudor1983
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Intrebari, neclaritati, nedumeriri - promit sa raspund  |  Scris: Vin Apr 30, 2010 11:32 am
Avocatul31 scrie:
Daca aveti sa-mi adresati vreo intrebare, aici este locul in care o puteti face. Doar sa nu va inghesuiti. :lol:

As vrea tare mult sa faca cineva o subtitrare pt filmul : THE CELL - JENNIFER LOPEZ UNRATED SCARY AS HELL EDITION[e pe 2 cd-uri , primul ocupa : 580.30 MB iar al 2-lea pe :500.09 MB.Am vazut filmul si e un pic diferit fata de versiunea din cinematograf cu melodii intercalate in film pe ici pe colo facand ca aceasta coloana sonora a filmului sa fie mai terifianta, are cateva deleted scenes introduse in film o faza alternativa introdusa aproape de jum filmului si cateva faze plictisitoare scoase pt a face faca filmul sa fie cu mai mult suspans, sa nu se mai instaleze deloc deloc plictiseala si sa fie mai provocator.vi-l recomand dar numai daca se va crea subtitrare pt el


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România