Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 6:36 pm



Autor Mesaj
marian32
Mesaj  Subiectul mesajului: Echipa de subtitrari  |  Scris: Lun Sep 06, 2010 1:10 pm
Dragi colegi din echipa SubtitrariNoi.ro; Fie ca vreti sa acceptati fie ca nu, suntem si noi o echipa de traducatori care stie sa faca subtitrari!!!Invatati sa acceptati lucrul asta si sa nu va mai purtati ca si cum nu ati sti de existenta noastra!!!!

Vroiam sa va atentionez sa nu va mai apucati aiurea sa traduceti proiectele noastre, pentru ca fie ca va place, fie ca nu, avem o zi avans in fata voastra!Am un site danez de subtitrari pe baza de invitatie unde suburile in engleza apar foarte repede la diferite versiuni video!!!!

Deci nu mai munciti degeaba!Cand vedeti o subtitrare, e deja luata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:

pentru nelamuriri cu privire la ce am postat aici, contactati-ma si spuneti-mi in fata ce va deranjeaza; imi plac oamenii directi

ID:cristiano_4youbaby puteti sa ma injurati, nu ma supar, desi ripostez frecvent :smartass:


Ultima oară modificat de marian32 pe Lun Sep 06, 2010 3:55 pm, modificat de 2 ori în total.


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Lun Sep 06, 2010 1:17 pm
Desi traim intr-o lume libera, avem o democratie ingradita. Asa cum e, avem libertatea sa alegem ceea ce facem. Macar prin asta sa onorez ce au facut atatea mii de persoane la revolutie.
Prin urmare, ne rezervam dreptul sa facem ce vrem din vietile noastre, implicit ce vrem sa asternem intr-o notita in Notepad.
Cu tot respectul pentru ceea ce faceti, va invit sa luati parte la concurenta si sa ne lasati in pace cat timp noi nu va deranjam.
Spor la treaba!


Sus
ForsakeN
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Lun Sep 06, 2010 1:20 pm
Ce penibil... doar atat pot spune. :crazy:


Sus
Krystyna21
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Mar Sep 07, 2010 7:39 am
Si eu tot nu m-am prins, despre ce echipa de traducatori e vorba?
In fine, m-a distrat tipul asta. E haios.


Sus
betty11
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Vin Ian 07, 2011 9:03 am
Cum pot sa fac parte din echipa voastra? ce reguli sunt? multumesc


Sus
Azael
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Vin Ian 07, 2011 12:10 pm
Un PM cu un ID de mess sau ceva. :yes:


Sus
betty11
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Vin Ian 07, 2011 9:10 pm
ma refeream la traduceri..... :biggrin: cum sa fac parte din echipa de traducatori :biggrin:


Sus
betty11
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Echipa de subtitrari  |  Scris: Sâm Ian 08, 2011 12:26 pm
din pacate nu ma pricep cu calculatoare, internet etc...si nu stiam ce e PM :biggrin: prin urmare nu stiu cum sa trimit un PM :sneaky:
iar ID-ul ? il las aici pe forum? pt k stiu ca sunt forumuri care nu accepta postarea ID-ului ?:)


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România