Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mar Mar 19, 2024 9:01 am



Autor Mesaj
tiberiu26
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Lun Iun 15, 2009 8:17 am
Site Admin

Membru din: Dum Mai 24, 2009 11:03 pm
Mesaje: 25

Neconectat
Pai se pare ca nu au. Nici eu nu as avea, in conditiile in care suntem siteul care scoate cele mai multe premiere.
Avertisment: Eventualele nemultumiri va rog sa le exprimati intr-o forma civilizata.


Sus
cyberrider
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 11:02 am
am si eu o nemultumire!
un anume uploader numit Srg se crede traducator de exceptie si traduce doar partea cu subtitrarea facuta de ... bla bla bla
verificati: Masters of Horror tot sezonul 1, l-am tradus eu si l-am postat pe opensubtitles.org dp contu inlinestunter19.
acum am observat ca srg a pus aceeasi traducere si pretinde ca el a tradus...

as vrea sa vad problema asta rezolvata...


Sus
cyberrider
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 11:03 am
inca una: Masters of horror sezon 2 ep 2. tradusa de mine si dorula si-a pus numele si link catre acest site
puteti sa verificati: http://www.opensubtitles.org/en/search/ ... ser-736329


Sus
Soparla
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 3:20 pm
mam uitat putin pe sub lui dorula de pe siteul acesta si pe sub ta de pe acel site ....... sunt putine linii care se aseamana intre ele si plus ca a ta are cateva greseli ..... nu zic cai furata sau nu dar nu prea am auzit ca dorula sa fure...... doar ca sub lui dorula e pusa dupa asta nu inseamna ca e si furat ........
oricum las expertii sa decida doar miam zis parerea :D ;)


Sus
cyberrider
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 3:34 pm
imi cer scuze luasem o subtitrare unde scria dorula dp alt site...
scz.

dar partea cu sezonu 1 e exact copy si upload pe siteul asta dupa "cateva ajustari"


Sus
dorula
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 3:49 pm
M-a surprins faptul ca numele meu apare legat de o furaciune, mai ales ca sunt un dusman inveterat al furtului de subtitrari,dar inteleg ca a fost o confuzie, asa incat cyberrider scuzele tale sunt acceptate.Totusi iti sugerez pe viitor mai multa atentie, in rest, sa auzim numai de bine.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 9:19 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am sa verific eu sezonul 1. Daca ai dreptate, se va inlocui autorul in subtitrari si pe site, iar arhiva va fi reurcata.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
cyberrider
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Dum Iun 21, 2009 10:39 pm
Avocatul31 scrie:
Am sa verific eu sezonul 1. Daca ai dreptate, se va inlocui autorul in subtitrari si pe site, iar arhiva va fi reurcata.

mersi pt intelegere succes


Sus
cyberrider
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Iun 23, 2009 3:07 pm
cred ca va deranjez cam mult... dar tot nu s-a rezolvat nimic ... la cateva subtitrari din sezonul 1 srg a uitat/avut bunavointa sa lase "Subtitrarea: Ridër exbmx_rider@yahoo.com" ... asta accentueaza faptul ca eu sunt autorul (subtitrarile astea le-am tradus vara trecuta... dar ce sa mai... daca nu verifica nimeni) si Srg doar "uploader"
daca nu rezolvati nimic sa fiti sanatosi ... eu nu mai trec pe aici ...


Sus
tiberiu26
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mar Iun 23, 2009 11:59 pm
Site Admin

Membru din: Dum Mai 24, 2009 11:03 pm
Mesaje: 25

Neconectat
Nu ne deranjezi. Se va rezolva. Doar ca sunt multe alte probleme mai urgente.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România