Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 7:11 pm



Autor Mesaj
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Iul 31, 2013 6:48 pm
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Detonate scrie:
Lionking de ce vorbesti aiurea?


Dvs singur aţi afirmat că aveţi subtitrări de aici şi că aţi păstrat creditele. Eu v-am demonstrat că nu este aşa. La cele două subtitrări traduse de mine nu apare site-ul original, mai mult, apare site-ul dvs şi un site concurent. Vorbesc aiurea? Că le-aţi luat din altă parte... hmm, poate şi uploaderul nostru a luat subtitrarea dvs din altă parte, aşa că nici noi nu avem de ce să păstrăm creditele intacte. End of story.


Sus
Detonate
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Iul 31, 2013 7:53 pm

Membru din: Lun Iul 29, 2013 3:01 pm
Mesaje: 7

Neconectat
Nu m-am semnat pe nici-o subtitrare pe care eu nu am traduso. Nu am cum sa va fac concurenta...pentru ca eu am doar sub indiene. Si este o colectie...adica adunate de peste tot. Nu vreau sa intru in polemici cu voi...ca nu isi are rostul.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Mie Iul 31, 2013 10:40 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Observatia lui Lion este corecta. Daca vrei sa ti se pastreze creditele intacte, nu le sterge pe ale altora. Am inteles ca pe ale tale le-a repus Kprice. Cand ai timp si putina buna credinta, poate repui si tu creditele originale la ale noastre. :clap2:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Detonate
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Joi Aug 01, 2013 8:40 am

Membru din: Lun Iul 29, 2013 3:01 pm
Mesaje: 7

Neconectat
Posibil ca eu sa nu stapanesc bine gramatica Kprice...dar ce inseamna pentru tine o semnatura? Ceea ce ai scos tu in relief era o reclama ce trimitea catre site-ul meu si nicidecum o semnatura. Credeam ca pot gasi intelegere la unul dintre voi...si putem aplana aceste neintelegeri. Dar prima data este folosita amabilitatea,apoi sarcasmul. Iar tu Kprice incearca sa fii un pic mai politicos si mai maleabil,mai ales ca detii si functia pe care o ai!
LionKing...trimite-mi in inbox te rog,numele la toate subtitrarile indiene si le voi modifica! Pe regielive nu apare linkul catre acest site la subtitrarea ENDHIRAN,ti-am dat doar un exemplu!


Sus
Alexynho
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Vin Aug 09, 2013 8:56 pm
Va rog sa stergeti subtitrarea asta, deoarece Angeljolie face parte din echipa noastra. Multumesc anticipat!

http://www.subtitrari-noi.ro/Subtitrari ... 5%29/23850


Sus
Al_Mic.
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Vin Aug 09, 2013 9:22 pm
Done. Am sters ep 12 :)


Sus
Alexynho
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Nemultumiri  |  Scris: Vin Aug 09, 2013 9:35 pm
Mersi, dar trebuie stearsa toata arhiva. Angeljolie face parte din echipa noastra de prin 2011 (sper sa nu ma insel).


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România