Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 3:56 pm



Autor Mesaj
marius_fc
Mesaj  Subiectul mesajului: Sugestii  |  Scris: Mie Mar 24, 2010 6:39 pm
Salut,

Am sesizat ca sunt probleme cu generarea linkului de download pentru unele subtitrari, si anume, ii mai lipseste un / dupa http://www.subtitrari-noi.ro.
Puteti incerca o cautare dupa "ice age" si o sa vedeti ca linkul de download nu este valid.
Credeti ca puteti rezola problema curand, pentru ca este foarte deranjant sa gasesti o titrare si sa modifici manual linkul de download?


Sus
marius_fc
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sugestii  |  Scris: Vin Mar 26, 2010 11:54 am
Nu cred ca este nevoie de o cautare manuala a linkurilor cu probleme. Ati putea-o rezolva si automat.
Daca nu se poate automat, v-as putea da o lista cu toate linkurile stricate(obtinuta automat) :), dar tot manual trebuiesc corectate.


Sus
cmarius
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sugestii  |  Scris: Joi Mai 13, 2010 9:18 pm
nu se poate modifica cumva sistemul de inregistrare pe forum ca sa nu mai aiba moderatorii atata bataie de cap cu spam-botii? :confused: gen, sa fie necesara confirmarea contului cu ajutorul e-mailului? :biggrin:


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sugestii  |  Scris: Joi Mai 13, 2010 9:28 pm
E destul de nasol si asta, Marius, pentru ca tu daca, de exemplu, intri pe un forum, citesti ceva, vrei in momentul ala sa postezi, si iti faci cont pe moment, e destul de neplacut sa nu iti activezi contul si sa nu poti posta atunci cand vrei tu sa participi la o anumita discutie de pe acel forum.
Ar fi ca si cum am priva cititorii sau userii forumului sa isi exprime parerea atunci cand vor ei s-o faca. Stergerea botilor, necesita cateva minute, chiar daca asta se face de cateva ori pe zi. E mai convenabil asa pentru useri. :rolleyes: :dirol:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România