Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Mie Apr 24, 2024 6:17 am



Autor Mesaj
Voices
Mesaj  Subiectul mesajului: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Vin Sep 25, 2015 6:53 pm
Bine v-am gasit , si multumesc pt accept ! Va cer scuze anticipat pentru orice eventual deranj !
As vrea sa fac o mare bucurie unei persoane cu probleme auditive , ce isi doreste foarte tare sa vada filmul Voices din 1979. Unul din personajele filmului este surd , si probabil multi dintre cei ce sufera de aceasta "boala" , se regasesc cumva in aceasta pelicula . Intrebarea mea este daca ma puteti ajuta cu o subtitrare si sa-mi spuneti va rog cat ar costa aceast serviciu . Va multumesc , si inca o data imi cer scuze pentru orice inconvenient si pentru o postare nepotrivita ! Multumesc !

http://www.imdb.com/title/tt0080103/


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Vin Sep 25, 2015 7:09 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Din pacate, la o scurta cautare, nu am gasit nicio subtitrare in limba engleza.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Voices
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Sâm Sep 26, 2015 3:07 pm
Multumesc pentru raspuns ! Nu , nu exista sau cel putin nici eu nu am gasit . Imi puteti spune
va rog unde , cum sau la cine as putea apela pentru a putea rezolva aceasta problema ?


Sus
shoesy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Lun Sep 28, 2015 12:25 am
Sau puteti face o cerere pe sub-talk.net/forum/18-movies/ ...daca aveti noroc. Am observat ca avem o singura versiune VSHrip (Voices.1979.NTSC.R1.FS.VHSRIP, 3.5gb). Versiunea DVDrip a fost convertit din VSHrip.


Sus
pterodox
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Lun Sep 28, 2015 12:20 pm
Am încercat să scriu vreo 50 de linii după sonor şi realizez că nu prea înţeleg ce zice la unele replici. Ar mai vrea cineva mai experimentat să-l traducem?


Sus
Voices
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Voices - O mana de ajutor va rog , daca se poate !  |  Scris: Mie Sep 30, 2015 11:46 am
shoesy - Nu m-am descurcat sa fac cerere acolo , dar nu am mari sperante , pe unde am mai incercat ,
acel " noroc" invocat , m-a ocolit de fiecare data . pterodox - MULTUMESC mult pentru acest gest ! Chiar
si cu "lipsuri" , subtitrarea ar fi extraordinara pentru oricine nu poate auzi , pentru ca acest film are
un impact foarte mare in randul celor ce sunt afectati de aceasta infirmitate , regasindu-si propriile
greutati oglindite in viata unuia dintre personaje . Multumesc inca o data si imi cer iertare pentru un raspuns venit cu intarziere !


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România