Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:41 pm



Autor Mesaj
SamMurray237
Mesaj  Subiectul mesajului: It`s Better to Be Wealthy and Healthy Than Poor and Ill  |  Scris: Mie Mai 10, 2017 8:32 am
Traducator

Membru din: Mar Iun 03, 2014 6:06 pm
Mesaje: 30

Neconectat
E vorba de un film mai vechi, căruia i-am făcut subtitrarea cam de multișor și nu am trimis-o nicăieri. Am descoperit-o pe când îmi făceam ordine prin fișiere și m-am gândit că poate ar fi interesant și pentru alții. La vremea respectivă am avut două versiuni, subtitrările în franceză și rusă m-au ajutat la traducerea din cehă și slovacă. Am căutat acum sursele și le-am găsit, dar se pare că nu mai sunt seederi...

Cea mai simplă posibilitate de a descărca filmul este prin tubeoffline.com și preluarea de la adresa
https://datoid.cz/vKvLsV/lepsie-byt-boh ... y-1992-avi
Din păcate, calitatea imaginii e foarte slabă.

Singurul loc de unde am găsit că se poate trage decent este la
https://uloz.to/!oSbfyCjzx/lepsi-je-byt ... -cz-sk-avi.
Site-ul e în cehă, așa că o să vă explic cum puteți descărca filmul.

Sub imaginea din film, ceva mai jos, dați click pe Stáhnout pomalu = descărcare lentă (nu pe ” Stáhnout rychle”= descărcare rapidă, care v-ar cere înregistrare și plată...). E un fișier de 1,5 GB, se descarcă greu (1- 1,5 ore...), dar cred că merită. Nu e un film nemaipomenit, însă sunt situații destul de amuzante, mult asemănătoare cu cele de pe la noi... Depinde de gust, desigur. Succes!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România