Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 3:34 pm



Autor Mesaj
RadDu
Mesaj  Subiectul mesajului: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Mie Oct 17, 2012 8:27 pm
Salut...
De cate ori incerc sa incarc un film in program primesc urmatoarea eroare http://www.piczworld.ro/img-507ef6bfc5f01.html


Aseara am instalat K-lite codecs...si spre surprinderea mea a mers filmul...dar nu am terminat de tradus tot,iar azi cand am incercat dar iar nu mergea, am incercat sa dezinstalez codecurile sa le instalez iar..dar degeaba...

Daca stiti vreo rezolvare....as fi recunoscator

Cheers :)


Sus
bai3tzash
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Mie Oct 17, 2012 8:56 pm
Din ce am căutat puţin pe google, se pare că e o eroare la program, nu de codec. S-ar putea (poate :))) să se rezolve prin updatarea driver-ului plăcii video. Altă soluţie ar fi să descarci versiunea 4, cea beta, şi să nu mai facă probleme.


Sus
redemer0
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Vin Noi 02, 2012 4:46 pm
mi s-a sters subtitle workshop din comp... nu stiu ce s-a intamplat, dar nu asta e problema. pe net gasesc doar versiunea 4 si e naspa, nu-mi place sa lucrez pe versiunea asta. care aveti o versiune mai veche sa mi-o dati si mie?


Sus
Eu_I_Myself
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Vin Noi 02, 2012 5:33 pm
Membru de onoare

Membru din: Dum Mai 31, 2009 3:58 pm
Mesaje: 71

Neconectat
http://www.urusoft.net/download.php?lang=1&id=sw pt. 2.51


Sus
redemer0
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Sâm Noi 03, 2012 12:45 pm
multam fain!


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Sâm Noi 03, 2012 9:21 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Kprice scrie:
Mulţumesc şi eu.
Ajunsesem la versiunea 5, deşi o prefer tot pe 2,5. :biggrin:


+ 1.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Sâm Noi 17, 2012 6:46 pm
Orice subtitrare pe care o incarc ca s-o sincronizez cu o varianta de film imi da eroarea "SubtitleWorkshop.exe has stopped working". Rulez Windows 7. Pana acum n-am avut probleme. L-am dezinstalat, l-am instalat iar si tot degeaba. Vreo idee?


Sus
Zuzuitu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Subtitle workshop  |  Scris: Dum Noi 18, 2012 3:13 am
Avatar utilizator
Donator SNTeam

Membru din: Joi Aug 02, 2012 5:29 pm
Mesaje: 144
Locaţie: .it

Neconectat
Wise, incearca sa reinstalezi vobsub si/sau vsfilter. Succes

_________________
If you can't afford, just pirate it !


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România