Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 8:51 pm



Autor Mesaj
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Problema Blogger  |  Scris: Vin Oct 12, 2012 2:18 pm
Am un blog pe Blogger si incerc sa introduc intr-o postare un player audio. Repet, intr-o postare, nu pe pagina principala a blogului. Am citit zeci de tutoriale, dar mie nu-mi merge niciunul. Copiez codul html in postare, la linkul piesei il trec pe cel al melodiei pe care am postat-o in Dropbox si degeaba, playerul nu canta, cu toate ca playerul apare pe pagina. Am incercat mai multe playere, dar mi-as dori mai mult Silverlight Audio Player. Daca se pricepe cineva la chestia asta, i-as ramane recunoscator. :yes:


Sus
Darian
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Blogger  |  Scris: Sâm Oct 13, 2012 10:17 pm
Adresa mea de Yahoo! este rednic.darian@ymail.com. Lasă-mi un Friend Request şi vom lua legătura. Să ai şi TeamViewer pregătit şi te rezolv. :yes:


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Problema Blogger  |  Scris: Mie Oct 17, 2012 12:53 pm
Darian scrie:
Adresa mea de Yahoo! este rednic.darian@ymail.com. Lasă-mi un Friend Request şi vom lua legătura. Să ai şi TeamViewer pregătit şi te rezolv. :yes:


Din pacate nu mai folosesc messenger, iar Team Viewer nici atat. Daca imi poti da niste sfaturi aici sau prin PM, ar fi extraordinar. :smartass:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România