Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:16 am



Autor Mesaj
gambler
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 9:51 pm
Nu e chiar așa, mai primești și ceva ajutor de la colegi când dai de greu sau n-ai destul timp, adicătelea poți să împarți subul.
Dacă dup-aia ți se scot ochii e partea a doua, dar și asta face parte din echipă :hahaha: . jokin' :)


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Sâm Mai 01, 2010 11:44 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Am fi onorati sa ni te alaturi. Te stiu dupa nick de multi ani, n-am avut placerea sa discutam pana acum. In afara de ajutorul colegilor la tradus, altceva nu prea primesti :biggrin: Avantajele ar fi ca putem face traduceri in mai multi (eu prefer 2, maxim 3), ceea ce face ca traducerea sa apara mai repede, si facem sincronizari la toate versiunile existente si ulterioare la traducerea ta. Ar mai fi niste avantaje, dar le discutam pe messenger daca vrei.
Marele dezavantaj ar fi ca o sa ai o lista foarte mare de colegi in messenger. :hahaha:

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Mr H.
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Dum Mai 02, 2010 6:28 pm
Sunt flatat de oferta, dar momentan raman freelancer. Putem colabora daca vreti, as fi onorat sa ajut la orice proiect. Keep up the good work. :clap2:


Sus
gigi
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Mie Mai 26, 2010 9:35 pm
Salut sunt oxygen2k8 si tot am incercat sa scriu astazi pe chat dar mesajele nu mi-au aparut acolo ... am ramas :crazy: am zis ca am eu ceva nu mai vad bine sau nu mai tastez cum trebuie de 6 ore tot incerc sa scriu un mesaj si nu este afisat. Am ban pe chat sau ce s-a intamplat?


Sus
OZapacita
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Mie Mai 26, 2010 11:42 pm
S-a rezolvat.


Sus
Celia
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Mie Iun 29, 2011 12:44 pm
Am si eu o problema. Cam de o saptamana, nu pot scrie pe chat. Sunt banata cumva?...si de ce?


Ultima oară modificat de Celia pe Mie Iun 29, 2011 3:08 pm, modificat 1 dată în total.
Fara reclama.


Sus
Celia
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Mie Iun 29, 2011 3:33 pm
hmmm...reclame?
Chiar ca urasc reclamele, mor cand vad un spammer
NU cred ca am dat adresa la vre-un site.
Dar ma rog, voi stiti mai bine
Va urez numai fericire, si bucurii


Ultima oară modificat de Celia pe Mie Iun 29, 2011 3:45 pm, modificat 1 dată în total.
Fara reclama.


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Întrebări și răspunsuri  |  Scris: Mie Iun 29, 2011 3:33 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Trimite-mi pm cu ip.-ul banat, si data cat de aproximativa poti. In principiu, daca nu apare pe chat ce scrii, ip-ul e banat. Unul dintre multii moderatori/administratori a considerat ca autorul postarii merita ban ip. O sa verific.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România