Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 9:57 pm



Autor Mesaj
RazzyHD
Mesaj  Subiectul mesajului: Trainwreck  |  Scris: Mar Noi 03, 2015 1:05 pm
Foarte urat ceea ce ati facut la Trainwreck. Ati sters orice urma a muncii mele. A trebuit sa stau sa ma uit la film si sa verific cu filmul in fata liniile lipsa, ca mai apoi voi sa fiti singurii care ati sters orice urma a muncii mele, mai ales ca noi am si colaborat in trecut si am urcat prima oara la voi nu pe celelalte 2 site-uri, care spre surprinderea mea, mi-au respectat munca mai mult ca voi. Sunt dezgustat. Zi faina sa aveti.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trainwreck  |  Scris: Mar Noi 03, 2015 1:28 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Poti fi mai explicit? Eu personal nu vad nici o diferenta intre cele 3 site-uri in subtitrara, cu exceptia ca pe unul esti trecut in paranteza, habar n-am ce. Rugamintea mea este ca pe viitor sa vi sa spui ce s-a intamplat, chiar cu dovezi, ca mai apoi sa arunci cu acuze-n stanga si-n dreapta. O zi buna!

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
RazzyHD
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trainwreck  |  Scris: Mar Noi 03, 2015 1:49 pm
Pai cei care au sters ce am uploadat eu aseara la 4 noaptea, ora Romaniei, stiu. Am completat liniile lipsa la varianta UNRATED, precum si sincronizat pe alocuri, pe celelalte site-uri am ramas chiar daca au updatat arhiva, aici am fost sters. Cred ca sunt destul de coerent. Iar asta chiar daca a fost vorba probabil de 100 de linii. Sunt RazzyHD, fost sincronizator la voi, dar operez sub numele MrNobody acum, dar mi-a ramas contul cu numele acesta. Nu e asta o problema, 90 la suta e munca stimabilei Kprice si a lui Undergrow, am semnalat, doar poate altadata veti fi mai atenti la aceste mici detalii.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trainwreck  |  Scris: Mar Noi 03, 2015 2:06 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Deci...din cate vad eu esti trecut ca ai completat liniile.
RazzyHD scrie:
Nu e asta o problema, 90 la suta e munca stimabilei Kprice si a lui Undergrow, am semnalat, doar poate altadata veti fi mai atenti la aceste mici detalii.

Am inteles, iar eu personal o sa adaug linie cu tine si munca ta, daca este in regula!
Te rog pe viitor, inainte de orice frustrare si a posta aici, apeleaza la unul din admini cu PM si vom rezolva.

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Trainwreck  |  Scris: Mar Noi 03, 2015 5:00 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Eu am facut modificarea la Trainwreck (2015).
Mi se pare mai corect. Celelalte site-uri au gresit. La fel si tu cand te-ai trecut traducator alaturi de Kprice si Undergrow pentru o completare de cateva zeci de linii (din 2.300). Daca te uitai mai bine, ai fi vazut ce am scris la comentariu: "Trainwreck.2015.UNRATED.BRRip.XviD.AC3-MP3-RARBG (NOU!); Trainwreck.2015.UNRATED.1080p-720p.BluRay.H264.AAC-RARBG (NOU!); Trainwreck.2015.UNRATED.720p-1080p.BluRay.x264-Replica (NOU!); Trainwreck.2015.UNRATED.BDRip.x264-SPARKS (NOU! sincronizarea: b00ci, completare linii: MrNobody)".
Pe viitor, inainte sa mai arunci cu acuzatii, verifica. Si, de asemenea, nu te mai trece autor, ci doar mentioneaza eventual cu o linie separata ca ai facut traducerea celor cateva zeci de linii de la versiunea UNRATED. In felul asta, completezi si la vreo traducere de-a mea vreo 15 linii si te treci traducator alaturi de mine pe site.
De asemenea, cred ca Agentul s-a grabit sa treaca o linie in text. Sigur nu stia ca te-ai trecut autor.
O zi buna sa ai. Eu personal am incheiat cu subiectul asta. Sa decida userii cine a procedat incorect.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România