Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Mar 29, 2024 1:52 am



Autor Mesaj
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Joi Dec 27, 2012 9:39 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Versiunea Thats.My.Boy.2012.BRRip.XviD.AC3-playXD este urcata (unde altundeva?) pe chixtrari.ro fara autor. Am scris de nenumarate ori ca acolo e sat fara caini, nu verifica nimeni ce se urca. Ii rog ca, dupa ce vor citi aceste randuri, sa-l mentioneze ca autor pe Al_Mic.Subtitrari-Noi Team.

Ataşamente:
untitled.JPG
untitled.JPG [ 28.73 KiB | Vizualizat de 19963 ori ]

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 10:31 am
Avo, zău că nu era nevoie să jigneşti. Noi încercăm să aflăm de unde ia subtitrările fără autor... problema în asta constă. Sunt convinsă că şi pe ale noastre le găseşte fără stăpân numai că, verificându-le pe site-ul nostru, o fi văzut că nu sunt chiar traduse de vânt.


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 11:19 am
Fară supărare, dar nu prea văd titrări de la voi pe aici:) cu s-au fara autor:)


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 1:04 pm
Hattrick scrie:
Fară supărare, dar nu prea văd titrări de la voi pe aici:) cu s-au fara autor:)


Te înşeli. :)
Ca un exemplu, majoritatea subtitrărilor mele sunt şi aici. Dar cum comentariul tău nu are nicio legătură cu ceea ce scrie Avo, te rog să te informezi înainte să dai cu ciomagul ( Sfântul Nicolae a trecut).


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 1:30 pm
Fară suparare, mătuşo, dar noi nu luăm mai nimic de la voi, se mai urcă unele titrări doar pînă cînd apar şi aici. Dar asta foarte rar o dată la 3 luni cînd scoateţi şi voi o titrare înaintea noastră. Deci nu mai spune că apar titrări de la voi fară autor...cel puţin aici nu prea am văzut, pe celelalte site-uri nici nu mă interesează.


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 2:04 pm
Am impresia că nu eşti coerent în gândire, dragă Hattrick. Te-ai referit la subtitrări
Citat:
cu s-au fara autor
, iar eu ţi-am răspuns.
Ale mele sunt aici, fii convins. Şi ale altora... de peste tot.
Cum te-am mai sfătuit, informează-te bine înainte să arunci cu noroi, dragul bunicii.
Sărbători fericite!


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 2:10 pm
Făceam referire la site-ul vostru, am spus că nu mă interesează celelalte. Eu sunt de puţin timp aici, şi nu am prea văzut titrări traduse de traducătorii voştrii aici pe site.

Kprice, pentru mine e tot timpul Crăciunul :yes:


Sus
dani1967
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 2:15 pm
Kprice scrie:
De Crăciun, fii mai bun, fii mai fericiiit...
Ah, staţi, a trecut. :closedeyes:


Cum să nu... e sărbătoare în fiecare zi! :)

Dar mie-mi place de Hattrick cu acel
Citat:
cu s-au fara autor
Mai e şi niţel ţâfnos. :hahaha: Îl ador!


Sus
Hattrick
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: That`s My Boy (2012)  |  Scris: Vin Dec 28, 2012 2:20 pm
dani1967 scrie:
Mai e şi niţel ţâfnos. :hahaha: Îl ador!


Strînge-mă în braţe :yes:


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România