Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 12:36 pm


Autor Mesaj
Gaby Dj
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Lun Iul 21, 2014 4:59 pm
da, e buna si asta , merci 007 :yes:


Sus
dandoru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Joi Iul 24, 2014 2:55 pm
Nu ma poate ajuta si pe mine cineva pentru Les.Brigades.Du.Tigre.2006.FRENCH.1080p.BluRay.x264-FHD?


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Joi Iul 24, 2014 7:56 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
dandoru scrie:
Nu ma poate ajuta si pe mine cineva pentru Les.Brigades.Du.Tigre.2006.FRENCH.1080p.BluRay.x264-FHD?


O sa incerc eu, desi nu-s prea bun la franceza...

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
dandoru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Lun Iul 28, 2014 7:27 pm
Multumesc. Astept cu nerabdare.


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Aug 02, 2014 10:00 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
dandoru scrie:
Multumesc. Astept cu nerabdare.


Am rezolvat cu o mica intarziere, ai pe site...am avut probleme tehnice cu calculatorul si in plus s-a descarcat f f greu.

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
dandoru
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Aug 02, 2014 10:28 am
Magnific! Multumesc frumos.


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Vin Sep 26, 2014 4:59 pm
Mai exista vreun sincronizator care sa rezolve serialul The 100 varianta The.100.S01.BDRip.x264-DEMAND ? Multumesc anticipat. :yes:


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Vin Sep 26, 2014 8:24 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Wise Guy scrie:
Mai exista vreun sincronizator care sa rezolve serialul The 100 varianta The.100.S01.BDRip.x264-DEMAND ? Multumesc anticipat. :yes:


Mai exista...dar ma gandesc serios sa ma retrag, sa ma limitez la a-mi petrece timpul cu familia. M-am saturat, imi e scarba de discutii interminabile cu persoane care se cred miezul. Am mai spus-o, ca din cauza asta se retrag si traducatorii, asa ca ptr. tine o sa ma gandesc, dar nu promit nimic...poate apare intre timp in alta parte.

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
Wise Guy
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Sep 27, 2014 12:44 am
Pai eu de ce crezi ca m-am retras? Mai aveam putin si incepeam sa-i caut pe unii la adresa ca sa-i "coafez". :bananadance: :bananadance: :bananadance:

Oricum, mersi daca ma rezolvi cu rugamintea de mai sus. Si daca nu, nu-i problema. :hahaha: :hahaha:


Sus
MihaiSebastian
Mesaj  Subiectul mesajului: The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.EXTENDED  |  Scris: Mie Noi 19, 2014 5:04 pm
Salut...am o varianta la acest film de 2 CD
The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.DISC1.EXTENDED.3D.1080p.BluRay.Half-OU.x264.DTS-HD.MA.7.1-RARBG
The.Hobbit.The.Desolation.of.Smaug.2013.DISC2.EXTENDED.3D.1080p.BluRay.Half-OU.x264.DTS-HD.MA.7.1-RARBG
Ma puteti ajuta pentru varianta asta ? Nu este necesar sa fie pentru 3D e ok si normala o transform eu ulterior...va multumesc mult. O zi deosebita ;)


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România