Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:37 pm


Autor Mesaj
mariustma
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Lun Sep 05, 2016 9:30 pm
Inteleg, multumesc de raspuns. Am vazut ca fata de varianta Theatrical e o diferenta de 30 minute respectiv 50 minute si m-am gandit daca tot nu l-am vazut sa il vad direct director's cut.


Sus
Gionny83
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Mar 04, 2017 2:26 pm
Salutare, se ocupa cineva de serialele Training Day si Outsiders sezonul 2? Multumesc anticipat.


Sus
Gionny83
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Mie Mar 08, 2017 8:07 pm
As dori daca se poate la gangland.undercover.s02e01.proper.hdtv.x264-w4f o titrare.

Multumesc anticipat!


Sus
gaby_fara_net
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Lun Dec 04, 2017 5:59 pm
salut, am gasit o subtitrare a filmului Time of the Gypsies, dar nu scrie cine a tradus filmul. puteti sa sincronizati subtitrarea pentru varianta 720p a filmului
Time.of.the.gypsies.1988.720p.Bluray.ac3.x264 ?


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Mar Dec 05, 2017 11:25 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Poate te ajut eu, dar nu stiu unde pot sa gasesc filmul. Pe cateva trackere nu l-am gasit.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gaby_fara_net
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Mar Dec 05, 2017 3:47 pm
eu am luat filmul de pe trackerul PassthePopcorn.. as putea sa arhivez filmul + subtitrarea si sa ti le trimit pe mail prin wetransfer?


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Mie Dec 06, 2017 11:23 am
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Pai cred ca poti sa le urci si pe forum aici, sau macar sa pui link descarcare.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
gaby_fara_net
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Mie Dec 06, 2017 2:00 pm
sper ca am pus subtitrarea corect aici pe forum, filmul are 5GB nu stiu daca pot sa'l pun pe forum.. am pus filmul pe google drive, aici e link de download
film https://drive.google.com/open?id=1OqauF ... 2pvHBzo0oe
subtitrare https://drive.google.com/open?id=1SSQ8M ... FC-gmUEG0O


Sus
ragetu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Ian 26, 2019 11:00 am
Poate cineva sa faca o resincronizare la "Vikings.S05E19.HDTV.x264-LucidTV" ? Cineva a facut dar se pare ca nu a verificat dupa finalizare, deoarece subtitrarea este in continuare cu un decalaj enorm (TOATE din acel pachet) nici una nu e sincronizata chiar daca i s-au dat denumirile conform formatului video.


Sus
Undergrow
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Sincronizari  |  Scris: Sâm Ian 26, 2019 9:15 pm
Avatar utilizator
Subtitrari-Noi Team

Membru din: Mie Ian 28, 2015 3:38 pm
Mesaje: 89

Neconectat
@ragetu, am făcut un sincro pentru varianta menţionată de tine. Vezi dacă e ok acum.


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România