Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Vin Apr 19, 2024 4:13 am


Autor Mesaj
zugravu
Mesaj  Subiectul mesajului: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-PublicHD  |  Scris: Joi Mar 06, 2014 1:23 pm
Salut,
Sunt nou aici pe forum, dar ma folosesc si apreciez de mult timp site-ul vostru. Acum a venit randul meu sa ofer ceva utilizatorilor dupa ce, inca de la inceput m-am tot bucurat de subtitrarile de calitate oferite de voi. Prin urmare, am facut o sincronizare la un documentar 3D: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-PublicHD si as vrea sa o uploadez pe site.
Intrebarea mea e: cum sa procedez? Am urmat toti pasii de la sectiunea de Adaugare subtitrare, dar cand ii dau "trimite" imi da eroare si zice "codul este incorect", desi eu l-am bagat corect.
Ce as putea face? Sau trebuie sa ma aprobati voi ca uploader pe site? Mentionez ca subtitrarea nu e tradusa de mine, eu doar am convertit-o la format 3D SbS, restul a ramas intact, asa cum era, cu toate creditele in interior, si am specificat lucrurile astea cand am vrut s-o adaug.
Deci, ce as putea face?
Mersi!


Sus
agentuoo7
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-Publ  |  Scris: Joi Mar 06, 2014 11:44 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Lun Iul 23, 2012 9:15 am
Mesaje: 718

Neconectat
Nu se poate face upload de subtitrari pentru filme 3D...din cate stiu eu pentru acest format trebuie sa contin 2 extensii .sub si .idx...pe site nu se poate urca in arhiva formatul .idx

_________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."


Sus
zugravu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-Publ  |  Scris: Vin Mar 07, 2014 8:14 am
De ce nu se poate urca in format .idx in arhiva? Ce are? Poate imi raspunde vreun admin. Avocatul31, ce zici?
Btw, sunt 3 fisiere in format 3D: .sub, .idx si .xml care functioneaza perfect cu filmul 3D. Am testat personal, si se vede excelent... :yes:


Sus
Avocatul31
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-Publ  |  Scris: Vin Mar 07, 2014 12:44 pm
Avatar utilizator
Site Admin

Membru din: Dum Mai 31, 2009 9:37 am
Mesaje: 1737

Neconectat
Scriptul site-ului accepta doar uploadul de arhive zip si doar fisiere srt sau txt (parca). Motivul este simplu, se poate astfel face automat o scanare de arhiva, ca arhiva sa nu contina alte prostii, de ex fisiere .exe.

_________________
Ma irita cretinii care se cred inteligenti. Pe ceilalti cretini ii ignor.


Sus
zugravu
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: Our.Universe.3D.2013.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-Publ  |  Scris: Mie Mar 12, 2014 8:25 am
Ok, cum zici tu. Inseamna ca m-am agitat aiurea. Am vrut sa fiu de folos si sa-i ajut si eu pe altii la randul meu, cu ce pot. Dar vad ca n-are sens. Asta e, nu-i problema.
Sanatate!


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  
cron

Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România