Vizualizare mesaje fără răspuns
Vizualizare subiecte active
Acum este Joi Mar 28, 2024 11:00 pm



Autor Mesaj
melancoli
Mesaj  Subiectul mesajului: subtitrari in lucru  |  Scris: Sâm Aug 06, 2011 1:12 pm
Salutare. e primul meu post si sper sa nu o dau in bara :) ( am cititi regulamentul pe sarite ).
Vroiam sa deschid ( sau sa deschideti) un topic in care sa se scrie filmele la care se lucreaza sau la care se vrea sa se inceapa lucrul pentru a evita mesajele, de pe site-ul subtitrari-noi.ro, de genul " cand se traduce filmul cutarica...".
Primul post pentru acest topic il pun eu: " Se lucreaza la filmul Cowboys and Aliens? "
Multumesc


p.s. am mai facut un post mai demult. deci nu e primul meu post :happy2:


Sus
Al_Mic.
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subtitrari in lucru  |  Scris: Dum Aug 07, 2011 11:07 pm
Daca vezi ca nu raspundem, inseamna : Poate / Nu.
Daca raspundem, inseamna: Da


Sus
LionKing09
Mesaj  Subiectul mesajului: Re: subtitrari in lucru  |  Scris: Lun Aug 22, 2011 9:37 am
Avatar utilizator
Traducator

Membru din: Mar Feb 08, 2011 4:01 pm
Mesaje: 299
Locaţie: London

Neconectat
Dacă doream ca toţi userii să ştie ce se traduce la un moment dat, lăsam Forumul Privat vizibil pentru toată lumea, nu e necesar să ştie oricine când, cine, şi e ce se traduce.


Sus
norww3
Mesaj  Subiectul mesajului: Subtitrari in lucru  |  Scris: Dum Sep 30, 2012 1:46 pm
Salut tuturor, sper ca am nimerit topicu' corect, aici se pot cere info's despre subtitrari in lucru deci.. Sunt interesat de Lawless - 2012, ceva cineva vreo info ? Msi mult :)


Sus
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Versiune printabilă

Cine este conectat
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori
Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica ataşamente în acest forum
Mergi la:  


Şterge toate cookie-urile forumului | Echipa | Ora este UTC + 2

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Translation/Traducere: phpBB România